День Хіміка: на ОПЗ відбулось нагородження працівників підприємства (фото)

Информ-панорама

В останню неділю травня в Україні з року в рік відзначають професійне свято працівників, пов’язаних з хімічною промисловістю. Через декілька днів колектив Акціонерного товариства «Одеський припортовий завод» буде відзначати своє професійне свято – День Хіміка. Але вже сьогодні, 26 травня, на підприємстві пройшла урочиста церемонія нагородження. Про це повідомили в пресслужбі заводу.

Цього дня у конференц-залі підприємства керівництво та профспілковий комітет АТ «ОПЗ», гості підприємства – очільник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук, заступниця міського голови – начальниця фінансового управління Южненської міськради Людмила Паскаль, Голова федерації профспілок Одеської області В`ячеслав Буратинський, представник Державної прикордонної служби України Вадим Василець – привітали заводчан з прийдешнім професійним святом працівників хімічної промисловості України та вручили нагороди, грамоти та подяки різних рівнів. Усього було нагороджено більше сотні представників трудового колективу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість інтересам підприємства, значний особистий внесок у розвиток заводу та з нагоди Дня Хіміка працівники заводу були нагороджені:

  • Почесними грамотами Центральної Ради профспілки;
  • Почесними грамотами Федерації профспілок України;
  • Подяками Центральної Ради профспілки;
  • Почесними грамотами Федерації профспілок Одеської області;
  • Почесними грамотами обласної Ради галузевої профспілки;
  • Почесними грамотами Южненської міської ради;
  • Почесними грамотами АТ «ОПЗ» та грошовими преміями;
  • Почесними грамотами Голови Одеської районної військової адміністрації;
  • Почесними знаками ОПЗ «За заслуги перед заводом», «За трудову звитягу».

Вітаючи працівників, т.в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський, голова профспілкового комітету Володимир Дрібноход та почесні гості підприємства подякували всьому трудовому колективу та кожному співробітнику заводу за сумлінну та відповідальну працю в складних умовах воєнного стану та побажали миру, стабільності, міцного здоров’я, успіхів та сімейного благополуччя.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.