В Южному в Палаці культури «Дружба» готують програму новорічних заходів

Городская хроника

В міському Палаці культури «Дружба» йде активна підготовка до прийдешніх новорічних свят, аби порадувати южненську малечу в цей важкий для всіх нас час і створити для них казку. Режисерська колегія та керівники творчих колективів ПК, не дивлячись на тривалі відключення електроенергії, продовжують свою роботу, якої напередодні Нового року в них значно побільшало. Як повідомили на сторінці закладу в Facebook, працівники Палацу культури зараз займаються не тільки мистецькою діяльністю, а й беруть активну участь у функціонуванні «Пункту незламності», який облаштований в приміщенні ПК. Крім того, кожного четверга у фойє закладу продовжують організовувати вечори українського кіно для жителів та гостей Южненської громади.

Раніше ми повідомляли, що в Южному цьогоріч відмовились від монтажу ялинки в центрі міста та ілюмінації. Таке рішення прийнято через воєнний стан в країні, в цілях безпеки та економії бюджетних коштів. Проте зелену красуню, як і в минулі роки, планують встановити в Палаці культури «Дружба». Щодо програми новорічних заходів для дітей, які будуть проводитись в ПК, ми повідомимо згодом в наших наступних матеріалах.

Фото: ПК “Дружба”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.