Керівництво області відзначило нагородою представницю гуманітарного штабу Южненської ОТГ

Городская хроника

В Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені В. Василька до Дня Соборності України відбулися урочисті заходи. Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, Одеський міський голова Геннадій Труханов, начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук вручили нагороди з нагоди свята та висловили подяку тим жителям Одещини, які своєю самовідданою службою чи сумлінною працею роблять нашу країну сильнішою. Про це повідомили в пресслужбі облради. Серед нагороджених і представниця Координаційно-гуманітарного штабу Южненської громади Альона Камалова (заступниця начальниці управління економіки-начальниця відділу зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій і туризму Южненської міськради), яка з перших днів широкомасштабної війни долучилася до створення та роботи міського штабу.

«Майже рік повномасштабної війни сильно змінив всіх нас. Тож зараз ми відзначаємо День Соборності України з новими, ще більш вагомими сенсами. Розбудовуємо сильну незалежну Україну! Діємо максимально злагоджено і поєднано! Переможемо!» — озвучив Григорій Діденко, начальник Одеської облради.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.