Цех перевантаження аміаку ОПЗ відзначає 45-річчя з дня заснування (архівні фото)

Информ-панорама

Сьогодні цех відзначає 45 років з дня заснування. Вже більше 30 років цей підрозділ очолює Олександр Васильєв. За декілька десятиріч колектив ЦПА неодноразово був нагороджений за високі виробничі досягнення, а також посідав призові сходинки в соціальній та спортивній сферах життя заводу. Про це нагадали в пресслужбі підприємства.

30 червня 1978 року розпочалася офіційна історія одного з основних структурних підрозділів АТ «ОПЗ» – цеху перевантаження аміаку. Державна комісія прийняла в експлуатацію комплекс, який включав лінію перевантаження та зберігання рідкого аміаку і суперфосфорної кислоти. У той пам’ятний день в цеху зайняли свої робочі місця 117 працівників: начальники змін, оператори центрального пульта управління, апаратники зі зливу-наливу ємностей, слюсарі та електрики, тощо.

За довгі роки роботи цех перевантаження аміаку перетворився на сучасний потужний комплекс світового рівня з прийому, зберігання та відвантаження аміаку на морський, автомобільний та залізничний транспорт.

«Зараз наше підприємство разом з усією країною переживає важкі часи – військове вторгнення росії, спричинену ним економічну кризу. Всі ці обставини відбиваються на виробництві, на кожному з нас. Але, озираючись на багаторічну історію успіху АТ «ОПЗ» і зокрема цеху перевантаження аміаку, ми пишаємось та надихаємось досягненнями, трудовими перемогами колективу. Окремі слова вдячності ми говоримо сьогодні працівникам цеху, які захищають країну в лавах Збройних Сил України, наближаючи нашу спільну перемогу. Ми віримо у перемогу України та відновлення нашого славетного підприємства, усіх його найкращих традицій!» – говориться в повідомленні пресслужби ОПЗ.

Фото: facebook.com/Odesa.port.plant

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.