В Южному погодили декілька рішень стосовно «Олімпу» та передбачили його фінансування на цей рік

Городская хроника

У зв’язку із створенням комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», члени виконкому внесли зміни до Програми розвитку фізкультури та спорту в Южненській ОТГ, де передбачили додаткові пункти щодо утримання даного підприємства. Про це доповіла начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Южненської міськради Надія Конопацька, озвучивши, що в розділі «Результативні показники» додається захід «Збереження та підтримка в належному стані існуючої мережі спортивних споруд «Олімпу», забезпечення їх ефективного використання для проведення спортивних заходів». На цей рік заплановано виділити з бюджету 12 млн гривень, на наступний – 40 млн.

«Ми вказуємо, на що будуть спрямовані бюджетні кошти: заробітна плата (не всім працівникам підприємства, а лише тим, які зараз забезпечують життєдіяльність «Олімпу»); нарахування на оплату праці; предмети, матеріали, обладнання та інвентар; оплата послуг (крім комунальних); оплата комунальних послуг; окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, які не віднесені до заходів розвитку; придбання обладнання та предметів довгострокового користування. В розділі «Перелік заходів і завдань» додається пункт «Утримання в належному стані та забезпечення функціонування існуючої мережі спортивних споруд КНП «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп»», – озвучила Надія Конопацька.

Крім того, виконком затвердив фінансовий план нового підприємства на поточний рік, аби «Олімп» міг повноцінно почати працювати.

Нагадаємо,  29 вересня депутати погодили створення комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», а також затвердили його статут та штатний розпис. Тоді депутат Віталій Розмеріца в інтерв’ю Yuzhny.info пояснив, що зарплату з бюджету громади буде отримувати лише та частина персоналу, яка задіяна в утриманні цього комплексу, тобто – технічні працівники. Інші спеціалісти, які безпосередньо надають послуги відвідувачам (наприклад фітнес-тренери), отримуватимуть зарплату з коштів, які зароблятиме підприємство самостійно. В цьому і полягає різниця між комунальною установою та комунальним некомерційним підприємством. Стосовно готелю «Елада», його планують здати в оренду. Фонд комунального майна міськради вже готує необхідні документи для проведення електроного аукціону.

Фото: olimpsk.com.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.