Готель «Елада» здадуть в оренду: в Южному готуються до аукціону

Городская хроника

На засіданні сесії Южненської міськради 28 жовтня більшість депутатів погодили рішення про передачу в оренду шляхом проведення електронного аукціону будівлю готелю «Елада», загальною площею 7 576 кв.м, яка розташована за адресою: площа Перемоги, 2. Як пояснили Yuzhny.info в міськраді, робиться це з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності. До складу семиповерхової будівлі входять: готельні номери (43), кафе, банкетна зала, медичний кабінет, тренажерна зала, зала зборів, зимовий сад та низка інших виробничих, складських та побутових приміщень.

сесія Южненської міської ради
сесія Южненської міської ради

Наразі у Фонді комунального майна Южненської міськради, який очолює Наталя Пітусь, готують необхідні документи для проведення електронного аукціону. Стартова ціна в місяць становитиме 450 тисяч гривень. Здати в оренду будівлю планують на п’ять років. Об’єкт оренди може використовуватися лише для розміщення готелю та надання готельних послуг, або послуг хостелів із збереженням профілю діяльності за конкретним цільовим призначенням. Електронний аукціон відбуватиметься в системі Prozorro. Орендаря зобов’яжуть зберегти максимальну кількість працівників та обслуговуючого персоналу готелю «Елада», а також укласти з балансоутримувачем договори на технічне обслуговування та поточний ремонт систем водопостачання, теплопостачання, вентиляції, електропостачання, ліфтів та систем автоматизації з повним доступом працівників балансоутримувача у всі необхідні технічні приміщення.

Фото: odessa.travel.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Готель «Елада» здадуть в оренду: в Южному готуються до аукціону

  1. Очень мудро, как раз сезон начинается, пляж забит, тепло. Сарказм если кто не понял. Через какое-то время скажут дорого содержать, в аренду не берут, давайте продадим.

    1. Вот Вы смеётесь, а ведь стали появляться дебилки, которые опять сдают жилье “до лета”. Или это сепарня непробиваемая или сумасшедшие.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.