В Южному батькам нагадали, що під час повітряної тривоги не можна вести дітей до навчальних закладів

Информ-панорама

В Южному є випадки, коли під час дії сигналу повітряної тривоги батьки приводять своїх дітей в навчальні заклади. Такі ситуації трапляються і в інших містах країни. Це загрожує життю та здоровʼю дітей, персоналу школи чи дитсадка, та й самих батьків. Адже під час сигналу повітряної тривоги всі люди мають прямувати в найближче до них укриття, а не примусово йти в школу, незалежно, як близько до місця проживання вона розташована. А у випадку з батьками, які приводять дітей у школи під час повітряної тривоги, яка розпочалася до старту уроків, то вони ризикують не застати там учителів, адже освітяни зобовязані під час тривоги перебувати в укритті. Журналіст Yuzhny.info поспілкувався з заступницею начальниці управління освіти Южненської міськради Світланою Алексєєвою, яка пояснила, що працівники закладів освіти, а також діти/учні, які під час оголошення сигналу повітряної тривоги перебувають вдома або у дорозі до закладу освіти, мають терміново прослідувати до найближчого укриття. У разі оголошення сигналу тривоги під час прийому/приходу дітей до закладу освіти, вони, разом із працівниками закладу та батьками або іншими супроводжуючими особами, терміново переходять в укриття навчального закладу. Під час повітряної тривоги, після того, як всі учасники освітнього процесу перейшли в укриття, діти до закладів освіти не приймаються до оголошення сигналу «Відбій повітряної тривоги».

На сайті служби освітнього омбудсмена України зазначається, що вимагати від працівників прибути до закладу освіти під час повітряної тривоги протизаконно та злочинно. Служба підготувала розʼяснення щодо підготовки та дій учасників освітнього процесу під час повітряної тривоги в різних ситуаціях:

  • якщо тривога застала до початку занять;
  • якщо тривога застала дорогою до закладу;
  • якщо тривога застала в закладі освіти;
  • якщо під час повітряної тривоги працівників викликають на роботу до закладу;
  • якщо під час повітряної тривоги батьки хочуть забрати дитину з укриття.

Детальніше читайте за посиланням на офіційному сайті освітнього омбудсмену України – eo.gov.ua/yak-diiaty-zakladu-osvity-ta-uchasnykam-osvitnoho-protsesu-pid-chas-povitrianoi-tryvohy.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному батькам нагадали, що під час повітряної тривоги не можна вести дітей до навчальних закладів

  1. А разве во время тревоги на работу можно ходить? Вчера видела вопиющее безобразие в золотой рыбке, утром тревога, ракеты летают, а коллектив листья гребет. И такое вероятно по всем учебным заведениям города. Администрация наверное заставляет ходить и подвергать себя опасности.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.