Міський голова Южного про опалення, економію електроенергії та пункти обігріву

Видео

Міський голова у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення 31 жовтня повідомив, що сьогодні в міськраді отримають графік відключень світла по нашій громаді. Володимир Новацький зазначив, що зараз питання номер один – це економія електроенергії і вона триватиме впродовж опалювального сезону. Також він розповів про підготовку пунктів обігріву в Южному та готовності міста до нового опалювального сезону.

«Хочу звернутися до всіх жителів нашої громади, ситуація з цього понеділка може ускладнитись. Ми отримали інформацію про те, що нам треба бути всім дуже уважними, зараз багато «прильотів» по об’єктам критичної інфраструктури по всій Україні, починаючи зі столиці. Нас попередили, що така ситуація може статися і в Одеському регіоні. Треба бути дуже обережними і своєчасно йти в укриття, не перебувати на робочих місцях під час сигналу повітряної тривоги.

Сьогодні питання номер один – це економія електроенергії і я думаю, що вона буде на весь опалювальний період. З сьогоднішнього дня ми отримаємо графік відключень світла. Раніше все це відбувалось хаотично. Я брав участь в нараді за участі керівництва Одеської ОВА, а також апарата адміністрації Офісу президента, де було сказано, що з понеділка (31 жовтня) почнеться планове відключення електроенергії. Я вийшов з пропозицією, аби в нас не вимикали світло по вулицям, по окремим будинкам, а краще вимикати все місто одночасно на декілька годин. Щоб ми мали змогу чітко знати графік і планувати роботу зокрема наших навчальних закладів. Відносно зовнішнього освітлення, ми вже відновили його частково.

Стосовно опалення, місто практично готове, але ми ж маємо запускатись згідно з температурним режимом, є відповідна процедура і середня температура повітря має бути три доби плюс 8 градусів, не вище. Сьогодні нам погодні умови ще не дозволяють розпочати опалювальний сезон. Думаю, що люди не дуже зацікавленні в тому, аби ми вже подавали тепло, тому що погода відносно тепла, а опалення дороге. Як правило, ми опалення вмикали в перших числах листопада, як буде цьогоріч – покаже час.

Зараз стоїть гостре питання – облаштування пунктів обігріву для людей. Ми готуємо їх для всіх жителів громади, які будуть цього потребувати. Пункти обігріву працюватимуть цілодобово і будуть забезпечені всім необхідним, зокрема, продуктами харчуванням. Будуть задіяні дизельні генератори. Зараз над цим працюємо», – зазначив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.