Оновлено. В Южному сталася аварія на водопроводі: ремонт затягнеться у часі

Городская хроника

Ввечері 31 липня в місті неподалік АЗС Shell сталася аварія на водоводі. Зранку 1 серпня аварійна бригада комунального підприємства «Южводоканал», задіявши спецтехніку, почала з’ясовувати, на якій саме ділянці водопроводу стався порив. Водопостачання в Южному не припинялося, в Сичавці теж, але в селі внаслідок аварії наразі низький напір води, а от на дачних масивах в Кошарах мешканці залишились без води.

Як повідомили Yuzhny.info в управлінні житлово-комунального господарства, для усунення наслідків аварії, спеціалістам потрібно буде накласни на ділянку пориву муфту, також наразі на підприємстві шукають для виконання зваювальних робіт спеціаліста, адже того, що був у штаті КП – мобілізували. В УЖКГ пронозують, що ремонт вдасться завершити в середу, 2 серпня, а відновити в Кошарах водопостачання – цього ж дня після обіду.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Оновлено. В Южному сталася аварія на водопроводі: ремонт затягнеться у часі

  1. Вот объясните мне пожалуйста феномен, почему всегда разрыв ямищу, один работает внутри, а остальные многозначительно уперев руки в бока стоят и смотрят вниз?

    1. Нет разницы сколько человек копает, а сколько стоит, если результат все равно всегда одинаковый – эту ямищу оградят заборчиком и бросят так на 2-3 года.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.