В Южному додатково виділять кошти на оплату праці інспекторів «Муніципальної варти»

Городская хроника

20 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Южненської міськради. Члени виконкому внесли зміни до міської Програми підготовки тероборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву, посилення заходів громадської безпеки в нашій ОТГ. Мова йде про необхідність виділити з місцевого бюджету кошти на оплату праці робітників відділу охорони (безпеки) КП «Муніципальна варта», яке очолює Володимир Панченко (на фото). Як пояснила під час засідання заступниця міського голови-начальниця фінансового управління міськради Людмила Паскаль, у зв’язку з тим, що строк дії воєнного стану в Україні продовжено ще на 90 діб, виникла потреба у подальшому забезпеченні діяльності вказаного комунального підприємства. Планується виділити з бюджету кошти в розмірі 3,3 млн гривень. Ця сума буде передбачена на утримання діючого підрозділу охорони (зі збільшенням штату на 12 одиниць) та придбання зимового одягу для інспекторів.

Нагадаємо, що у зв’язку із вторгненням РФ на територію України в нашій громаді на місцевому рівні у березні цього року було ухвалено рішення про створення окремого підрозділу КП «Муніципальна варта». Раніше міський голова Володимир Новацький заявляв, що цей відділ охорони працюватиме лише на період воєнного стану. Його головне завдання – допомагати правоохоронцям стежити за правопорядком на території Южненської громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному додатково виділять кошти на оплату праці інспекторів «Муніципальної варти»

  1. Когда в центре города бегает голая чекнутая баба на глазах у детей, что то не вижу в этот момент ни полиции ни муниципальной варты

    1. Возиться не хотят, принудительно лечить негде, да и тогда полгорода от алкоголизма лечить надо.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.