В школах Южненської ОТГ збільшиться вартість харчування для учнів

Информ-панорама

Члени виконкому 20 вересня встановили новий розмір плати за харчування учнів шкіл нашої громади та затвердити калькуляцію на надання платних послуг на одного учня в день щодо виробництва та реалізації продукції громадського харчування, організації її споживання. Для тих школярів, які самі сплачують за обід та полуденок, вартість харчування зросте на 5 гривень 57 копійок (обід) і на 4 гривні 66 копійок (полуденок). Стосовно харчування, оплата якого забезпечується з місцевого бюджету, це безоплатні сніданки для учнів 1-4 класів та безоплатні обіди та полуденки для учнів групи подовженого дня пільгової категорії, то як і раніше, воно фінансуватиметься за рахунок бюджету громади. Про це повідомила заступниця міського голови-начальниця управління освіти міськради Олена Баранецька.

«На минулих засіданнях виконкому ми вже розглядали аналогічне питання, але для вихованців дитсадків. Зараз розглядаємо для учнів шкіл. У зв’язку з підняттям вартості продуктів харчування, в деяких випадках більше ніж на 50 відсотків, виникла потреба перерахувати вартість харчування відповідно до статистичних цін. Таким чином у нас вартість харчування складає: сніданок для учнів віком від 6 до 11 років збільшиться на 8 гривень 78 копійок, обід на 6 гривень 4 копійки, полуденок на 4 гривні 36 копійок. Мова йде про те харчування, оплата якого забезпечується з місцевого бюджету, це безоплатні сніданки для учнів 1-4 класів та безоплатні обіди та полуденки для учнів групи подовженого дня пільгової категорії. Це фінансується за рахунок бюджету.

Що стосується калькуляції, це питання випливає з попереднього. В нас платне харчування для учнів не пільгової категорії – обід та полуденок. Якщо станом на 01.01.2022 року у нас вартість платного обіду становила 44 гривні 45 копійок, то тепер буде коштувати 50 гривень 2 копійки (збільшення становить 5 гривень 57 копійок), полуденок був 18 гривень 20 копійок, стане 22 гривні 86 копійок (збільшення на 4 гривні 66 копійок). Це вже мова йде про платне харчування, за яке сплачують батьки за власні кошти», – пояснила Олена Баранецька.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В школах Южненської ОТГ збільшиться вартість харчування для учнів

  1. Когда будет отремонтирован подвал первой школы? Сколько дети будут ходить в чужую школу?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.