В Южненській ОТГ визначили будівлі для реконструкції, аби надати житло ВПО

Информ-панорама

На засіданні виконкому 20 вересня були знову внесені зміни до напрямів діяльності та заходів  міської Програми розвитку інфраструктури. Як доповів начальник управління капітального будівництва Геннадій Мартинов, до Програми включать декілька додаткових об’єктів.

«Додано об’єкт «Капітальний ремонт частини будівлі для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб за адресою: вул. Будівельників 7/4, м. Южне. Також до програми додано об’єкт «Реконструкція будівлі адміністративного приміщення для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб зі створенням  на другому та третьому поверхах гуртожитку за адресою: смт Нові Біляри, вул. Лиманна, 2; і передбачено проектно-вишукувальні роботи для капітального ремонту частини підвального приміщення ліцею №1 за адресою: проспект Миру, 19-А», – озвучив Геннадій Мартинов.

начальник УКС Геннадій Мартинов

Міський голова зазначив, що в переліку додаткових заходів є ті, фінансування яких планується не лише за кошти місцевого бюджету, а й за рахунок державних субвенцій.

«Щоб всі розуміли, що сьогодні ми тільки вносимо зміни до Програми, це не означає вже виділення коштів на ці ремонти. Хочу зазначити, що в цих змінах передбачаються об’єкти, фінансування яких планується як за рахунок місцевого бюджету, так і за рахунок державних субвенцій. Ми повинні надати ці пропозиції, а вже держава вирішуватиме приймати їх та фінансувати чи ні», – пояснив Володимир Новацький.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на засіданні сесії 11 серпня депутати вже вносили зміни до Програми розвитку інфраструктури Южненської ОТГ, тоді включили до програми додатковий захід – реконструкцію нежитлових приміщень на першому поверсі будинку по вулиці Новобілярській, 26 в житлові. Як озвучив тоді міський голова, сьогодні є документ на рівні держави про необхідність забезпечити житлом вимушених переселенців. Передбачається, що у разі виконання ремонтних робіт, які будуть направлені на можливість забезпечити тимчасовим житлом ВПО, урядом України буде надана фінансова підтримка.

Володимир Новацький

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ визначили будівлі для реконструкції, аби надати житло ВПО

  1. Мракобесы
    Олимп, профик. Все есть. Бабло, правда, отмыть не выйдет
    Паскаль свою деточку не в палатку весной в Венгрию отправила. А ‘чужие’ пусть в селе сидят
    Позорники

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.