Порт «Южний» відзначає 44-річчя від дня заснування

Информ-панорама

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» сьогодні відзначає 44-ту річницю від дня свого заснування. Щоденно портовики створюють історію успішного розвитку держстивідора. Мільйони тон вантажів, тисячі оброблених вагонів та сотні великотоннажних суден типу Capesize у здобутку порту. Безперечно, попереду нові вантажі, розвиток інфраструктури та відбудова країни – підкреслюють в порту.

«Ентузіазм та натхнення працівників роблять підприємство лідером морської галузі. Дякуємо всім за любов до порту та своєї справи, за енергію та сили, що віддані рідному морському торговельному порту «Южний». Нехай світить сонце у мирному небі, даруючи тепло й надію! Бажаємо колективу державного підприємства «МТП «Южний» здоров’я, наснаги та віри!» – зазначається у повідомленні пресслужби порту.

Нагадаємо, що порт «Южний» є одним з лідерів по наповненню бюджету Южненської ОТГ. За І півріччя 2022 року підприємство стало вагомим платником податку і перерахувало в місцеву казну 46,7 млн гривень (у зв’язку з воєнним станом це на 7,4 млн гривень менше відповідних надходжень минулого року).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.