Почала працювати нова схема шахраїв через “ПриватБанк”: як не стати жертвою

Украина

Державний “ПриватБанк” попередив своїх клієнтів про нову схему шахрайства. Вона полягає у пропозиції нібито надання допомоги від країн Європейського Союзу. Про це повідомляє пресслужба “ПриватБанку” у соцмережі Facebook. Як зазначають у фінустанові, шахраї працюють у телеграм-каналах із заміною номера, які на вигляд нагадують канали банків та міжнародних організацій. На цих каналах публікують пропозиції надання допомоги від країн ЄС. Для отримання коштів – необхідно надати пін-код картки, CVV, інакше – погрожують заблокувати рахунки.

“Хотіли отримати допомогу, а втратили останні гроші на картці. На жаль, це не рідкісний випадок, адже навіть у цей час шахраї намагаються обдурити довірливих клієнтів банку”, – пише пресслужба банку.

У “ПриватБанку” закликали громадян дотримуватися таких правил безпеки: нікому не повідомляти термін дії картки, CVV-код, паролі та PIN-коди, а також не переходити за різними підозрілими посиланнями. Варто пам’ятати, що безпечні сайти завжди мають значок замку біля адреси, тоді як на шахрайських – відсутній.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.