В Южному відбудеться благодійний ярмарок

Городская хроника

В нашому місті на проспекті Миру 1 серпня (понеділок) з 17:00 до 21:00 запланований благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Організатори запрошують всіх охочих долучитися до його проведення та підтримати разом наших захисників. Також можна безпосередньо взяти участь в заході, надавши для продажу власну випічку (до 18:00 31 липня) або ж вироби ручної роботи (до 18:00 30 липня), або інші оригінальні речі (в гарному стані): статуетки, посуд, прикраси, вінтажні речі, книжки (до 18:00 30 липня). Про це повідомляється на сторінці НВК імені В. Чорновола в Instagram.

«Шановні южненці, долучайтеся до ярмарку, приходьте родинами, підтримаємо разом наших захисників. Також ви можете взяти безпосередню участь, надавши, бажано, щоб продукція була запакована порційно, стійка до спеки; виробами ручної роботи (можете на продукції розміщувати свою рекламу); розпродажем цікавих речей. Дякуємо! Чекаємо! Разом наблизимо перемогу! Контактна інформація телефоном: Олена Ящук (095) 183-72-47, Олеся Чайківська (063)817-23-45», – повідомляється на сторінці НВК імені В. Чорновола.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.