«Жителям Новобілярського старостинського округу роздали респіратори», – мер Южного

Видео

Міський голова Володимир Новацький у відеозверненні на каналі южненського телебачення в середу, 27 липня, повідомив, що жителі населених пунктів, які входять до Новобілярського старостинського округу нашої громади, вже отримали захисні респіратори, які нещодавно були закуплені за бюджетні кошти.

«Місто працює в штатному режимі, всі на місцях, готуємося до загальнодержавного свята – Дня Української Державності, яке відбудеться завтра 28 липня (це свято в нашій країні буде відзначатися вперше). Хочу проінформувати, що жителі Новобілярського старостинського округу вже отримали захисні респіратори, які ми закупили за рахунок місцевого бюджету», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, члени виконкому 21 липня своїм рішенням уповноважили старосту Новобілярського старостинського округу Ірину Молотай передати жителям округу закуплені нещодавно засоби індивідуального захисту органів дихання з матеріального резерву виконавчого комітету. Мова йде про протигазові фільтруючі респіратори («Клен»). Їх за кошти місцевого бюджету (258 тисяч гривень) було закуплено в кількості 1077. Передувало цьому звернення старости селища до місцевої влади з проханням придбати засоби індивідуального захисту для людей, чиї будинки розташовані в безпосередній близькості до Одеського припортового заводу, де за умов широкомасштабної війни зберігається загроза виникнення надзвичайної ситуації.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.