Мер Южного провів нараду з керівниками бюджетоутворюючих підприємств

Видео

Міський голова у своєму відеоозверненні на каналі южненського ТБ 19 вересня озвучив, що в нього відбулась зустріч з керівниками АМПУ, порту «Южний» та «Дельта Вілмар». За його словами, поспілкувались відносно роботи цих підприємств та подальших перспектив. Сьогодні вони працюють і нарощують свої можливості в подальшому, від їх роботи залежить наповнення місцевого бюджету нашої громади – підкреслив Новацький. Він також повідомив, що провів декілька нарад стосовно роботи ФСК «Олімп».

«Провів декілька нарад щодо вирішення питання подальшої роботи нашого ФСК «Олімп». Надіюсь, що завтра ми вже прийдемо до кінцевого результату. В основному викають питання стосовно можливості фінансування цього об’єкта за рахунок місцевого бюджету, бо якщо перевести комплекс на самозабезпечення, то самоокупності сьогодні у цього підприємства не буде, тому ми шукаємо можливості, як утримувати його хоча б на період воєнного стану.

Продовжують працювати дитсадки та школи громади. 67 відсотків дітей відвідують сьогодні дитсадки, непоганий показник, думаю, кількість буде збільшуватись. Щодо шкіл, кількість учнів початкових шкіл, які обрали очну форму навчання, вже зросла за минулий тиждень на 20 школярів. В початкових класах сьогодні очно навчається 557 дітей.

За минулий тиждень було декілька аварійних ситуацій: пориви водоводів на МІЗі, в Нових Білярах. Наслідки аварій вдалося ліквідувати, подачу води відновили. Завтра, 20 вересня, у нас відбудеться засідання виконкому, а в четвер, 22 вересня – сесія Южненської міськради. Основні питання, які будуть розглядатись – це щодо «Олімпу», шкіл, передачі майна, «земельні» та ін. Питань не багато, раніше ми розглядали по 100-150, зараз значно менше, біля 40», – зазначив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.