На ОПЗ радять записатись на щеплення через зростання захворюваності на COVID-19

Информ-панорама

Южненська громада в списку тих ОТГ, де відмічається найбільш інтенсивне зростання захворюваності на коронавірус.  Саме тому на ОПЗ нагадують про необхідність захистити себе перед зростанням кількості випадків COVID-19. Головний лікар медцентру АТ «ОПЗ» Наталя Малащук радить не зволікати з черговим щепленням та отримати бустерну дозу якомога раніше – повідомили у пресслужбі підприємства. У тому числі є можливість отримати другу бустерну дозу вакцини від коронавірусу. Зробити це можна у зручний для вас спосіб:

  • з’ясувати наявність вакцини у сімейного лікаря та зробити щеплення за місцем проживання;
  • записатись у санітарного фельдшера медичного центру АТ «ОПЗ» за номером телефону 68-59 (з міського телефону набирати 048-758-68-59). Коли буде визначено точну дату та час вакцинації, працівників буде додатково повідомлено.

Наразі для ревакцинації в наявності всі вакцини, ви можете обрати за власним бажанням. Окрім того, зараз доступна вакцина Pfizer у «дитячій» дозі, яку дозволено використовувати для дітей віком від 5 до 12 років. За бажанням, можна записатись на щеплення з дитиню у поліклініці Южного телефоном 04842 – 3-50- 64.

Також на ОПЗ нагадали, що тим працівникам, хто вже отримав бустерну дозу вакцини за місцем проживання, необхідно повідомити про це санітарного фельдшера медцентра заводу. Це важливо зробити для своєчасного внесення цеховим терапевтом в карту профілактичних щеплень з можливістю її друку та видачі на запит пацієнта.

Для робітників Одеського припортового заводу також доступна можливість тестування на COVID-19 у медцентрі АТ «ОПЗ». Наразі МЦ має можливість оперативно проводити тестування для працівників, які відчули симптоми захворюваності, знаходячись на робочому місті. Лікарі медичного центру заводу допоможуть провести діагностику та призначити лікування для швидкого одужання заводчан.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.