В Южному затвердили програму, яка передбачає фінпідтримку прикордонного загону

Информ-панорама

Враховуючи розгортання повномасштабних військових дій на території України, з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обороноздатності держави, вдосконалення охорони державного кордону виконком Южненської міськради затвердив нову міську Програму – підвищення ефективності діяльності підрозділів Одеського прикордонного загону на 2022-2024 роки. Як озвучила під час засідання заступниця міського голови-начальниця фінансового управління міськради Людмила Паскаль, цю програму планувалось затвердили ще 24 лютого цього року. За її словами, це нова програма для нашої громади, сьогодні її реалізаціє є особливо актуальною. Загальний обсяг коштів, який передбачений з місцевого бюджетуна дану програму, складає 1 млн 240 тисяч гривень, в тому числі на цей рік – 1 млн гривен (для забезпечення технічними засобами наш прикордонний загін).

В міськраді зазначили, що через недостатнє наповнення та дефіцит державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування з бюджету Южненської ОТГ 26 прикордонного загону Державної прикордонної служби України в частині сприяння поліпшенню умов несення служби військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Південний». Програма передбачає розв’язання проблем матеріально-технічного забезпечення даного відділу.

Координація за ходом виконання даної Програми покладена на управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради, а контроль за ходом виконання Програми – на постійну депутатську комісію з питань  бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва (очолює Сергій Козак) та комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ Южненської міськради (очолює Денис Щамбура).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.