В Южному будівництво тенісного комплексу на фінальній стадії

Городская хроника

В Южному на завершальному етапі будівництво тенісного комплексу, роботи почалися декілька років тому, проте через повномасштабну війну на деякий час були призупинені. Спортивна зона знаходиться поряд зі скейт-парком та баскетбольним майданчиком на території майбутнього Громадського центру по вулиці Будівельників. Ці два об’єкти були збудовані завдяки фінансуванню з місцевого бюджету, а от тенісні корти – за кошти інвесторів, які придбали право оренди цієї земельної ділянки (2 600 кв.м.) і зобов’язані сплачувати в бюджет громади близько 80 тисяч гривень в рік.

Один з засновників проекту (тенісного комплексу) Петро Кутинець. Його під час виконання робіт на будівельному майданчику ми застали цими вихідними. На початку вересня цього року він отримав дозвіл архітектурно-містобудівної ради на розміщення трьох павільйонів на території комплексу. В одному з МАФів планується адміністративне приміщення, в другому – туалети, місце для переодягання та душові, в третьому – дитяче кафе. Петро Кутинець наголосив, для того, аби відкрити тенісні корти, для відвідувачів треба передбачити комфортні умови, а саме: наявність туалетів, душових, кабін для переодягання спортсменів. Наразі тут встановлено дві тимчасові споруди (ТС), які виконані в єдиному стилі, планується ще одна. На території комплексу здійснено благоустрій: висаджено близько 140 хвойних саджанців, облаштовано пішохідні доріжки. Також передбачена стоянка для транспорту на 10 паркомісць.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному будівництво тенісного комплексу на фінальній стадії

  1. А мы его застаем там постоянно, не знаю как, но похоже он самостоятельно все это построил.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.