виконавчий комітет южненської міської ради

В Южненській ОТГ капітально відремонтують дорогу, що веде на дачні масиви

Городская хроника

Дорогу в Кошарах по вулиці Центральна (до села Любопіль в межах Южненської ОТГ) цього року капітально відремонтують. Згідно з процедурою, для цього спочатку треба виготовити технічний паспорт об’єкту, ця дорога в подальшому буде закріплена для обслуговування за комунальним підприємством «Южненське узбережжя». Відповідні зміни, які передбачають ремонт покриття, були внесені 14 червня на засіданні виконкому в міську Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської громади. Як розповів в інтерв’ю Yuzhny.info заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, капітальний ремонт дороги обійдеться місцевому бюджету в 25 млн гривень, але на цей рік передбачено виділити тільки частину коштів, тому ремонт проводитимуть в декілька етапів.

дмитро любівий

«В судовому порядку визначалось, кому належить ця дорога, це була тривала процедура і нарешті ми її пройшли. Є рішення суду, що ми можемо приймати цю дорогу в комунальну власність, а значить і провести там ремонт. Вже десятки років це покриття ніким не обслуговувалось, стан дороги незадовільний. Наша задача – вирішити питання щодо проведення ремонту якнайшвидше. Тому зараз буде проводить процедура прийняття дороги на баланс громади, виготовлення технічного паспорту, крім того, ми сьогодні вже внесли в міську програму заходи з капітального ремонту цього асфальтобетонного покриття. Ми з’ясовували, яку категорію вона має, вона відноситься до доріг місцевого значення. Плануємо цього року привести до ладу стан більшої частини цієї дороги. Загальна вартість капремонту становить близько 25 млн гривень, але цьогоріч планується виділити 10-15 млн, а в наступному році закінчити ремонтні роботи повністю. Це важливе питання, люди, які їздять на дачі, мають добиратися туди комфортно. Ямковий ремонт там робити немає сенсу, треба капітальний, бо там вже яма на ямі, всі люди це розуміють. Ремонт буде проводиться до ділянки дороги до села Любопіль (протяжність півтора кілометра), бо вже далі – це територія Визирської ОТГ. Ця громада також планує провести ремонт своєї ділянки», – розповів Дмитро Любівий.

Зазначимо, що ремонт покриття проводитиме будівельна організація, яка виграє тендер. Його оголошуватиме управління капітального будівництва Южненської міськради, вже в подальшому, після ремонту, займатися поточним обслуговування дороги буде комунальне підприємство “Южненське узбережжя”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южненській ОТГ капітально відремонтують дорогу, що веде на дачні масиви

  1. А дорогу в порт “Південний” хтось буде ремонтувати? Дорогу фурами ухайдокали, а за ремонт нихто не думає.

  2. А в Южном когда будут делать ремонт дорог? На повороте во вторую школу уже дерево выросло посреди дороги.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.