В Южному невідомі розписали балончиком конструкції скейт-парку

Городская хроника

В редакцію Yuzhny.info звернувся один з відвідувачів скейт-парку, який розташований по вулиці Будівельників на території майбутнього громадського центру. Хлопець розповів, що одну з конструкцій об’єкту зіпсували. Ми побували на місці зранку 26 травня. Побачили, що, дійсно, її стіни розписані фіолетовим балончиком. Окрім цього, розмальовані і деякі лавки. В управлінні капітального будівництва нам повідомили, що скейт-парк закріплений для обслуговування за Южненським центром «Спорт для всіх», а в міському спортивному комітеті, який очолює Артем Луць, зазначили, що про ситуацію не знали, адже ще вчора при огляді об’єкту стіни конструкцій зіпсовані не були. Управлінці зазначили, що візьмуть до відома інформацію, вийдуть на місце та намагатимуться з’ясувати, хто до цього причетний.

В Южному невідомі розмалювали конструкції скейт-парку

В Южному невідомі розмалювали конструкції скейт-парку

В Южному невідомі розмалювали конструкції скейт-парку

В Южному невідомі розмалювали конструкції скейт-парку

В міськраді вкотре звертаються до відвідувачів спортивного майданчику з закликом берегти комунальну власність і не псувати обладнання та елементи благоустрою. Крім того, нагадують, що на конструкціях  розміщені інформаційні таблички, де вказані правила поводження на території скейт-парку, зокрема, що на території забороняється псувати обладнання.

Нагадаємо, що в червні 2022 року вже повідомлялося про аналогічний випадок, тоді невідомі також розмалювали стіни конструкцій, але зробили це з використанням крейди і чорного маркеру.  

В УКБ зазначали, що скейт-парк прослужить не менше п’яти років, далі він вимагатиме лише часткового ремонту і буде придатний ще десятки років. На будівництво цього об’єкту з місцевого бюджету було виділено 7,9 млн гривень. Офіційно його відкрили 22 грудня 2021 року. Будівельні роботи виконувала підрядна організація «АСК».

В Южному невідомі розмалювали конструкції скейт-парку

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному невідомі розписали балончиком конструкції скейт-парку

  1. ув. мер. постройте этим “художникам” стену 3х12м. и хай рисуют. можно напротив “зе туалета”.

  2. Это неправда, расписанное оно стоит уже неделю. И насчёт неизвестных тоже болтовня пустая. Дети, которые там катаются, этого сделать не могли, они в Кришну не верят. Город очень сильно упал в плане преступности, по городу разъезжает весёлая машина, после визита которой, посетители некоторых заведений ведут себя агрессивно и неадекватно, происходит вандализм и много чего ещё.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.