олена баранецька

Олена Баранецька про чергову «гуманітарку» для шкіл, ремонти та навчальний процес 2023/2024 в Южному

Информ-панорама

На засіданні виконкому 14 червня затвердили мережу навчальних закладів Южненської ОТГ на 2023/2024 навчальний рік. Мережу затверджують щороку. Як повідомила в інтерв’ю Yuzhny.info заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, в основному в наступному навчальному році школярі навчатимуться в очному режимі, в деяких школах будуть класи з дистанційною формою навчання, але не у всіх. Більше того, таких класів для першачків не буде взагалі.

«Дуже мала кількість батьків зверталась до нас з проханням забезпечити дистанційне навчання для їхніх дітей, які знаходяться в нашій громаді, але хочуть вчитися онлайн. Ми пропонуємо, аби все-таки діти поверталися до очного формату, бо це і спілкування з ровесниками, і соціалізація, до того ж, очне навчання є більш ефективним. Думаю, що в нас будуть на дистанційному форматі тільки ті учні, які перебувають за кордоном. В нас, наприклад, в четвертій школі не буде жодного класу з онлайн навчанням, але є діти, які хочуть отримувати знання дистанційно, тому їм буде запропоновані або сімейна форма навчання, або дистанційний клас в іншій школі. У нас не буде в громаді дистанційних класів для першачків, в жодній школі громади. Ні однієї заявки на онлайн навчання для перших класів в нас на сьогодні немає», – розповіла Олена Баранецька.

В двох школах Южного пролунав останній дзвоник

На цьому тижні навчальні заклади нашої громади отримали чергову велику партію гуманітарної допомоги від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Меблі розподіли для трьох шкіл міста.

«Розподіл допомоги проводить фонд самостійно, ми, звичайно, звертатися з проханням, аби «гуманітарку» передбачили на всі школи. На наступний навчальний рік ми отримали велику партію гуманітарної допомоги у вигляді меблів для класів (парти і стільці для учнів; шафи; столи і стільці для вчителів). Такі комплекти отримали перша, третя і четверта школи Южного. Ми зараз готуємось провести ремонт другої частини укриття в третій школі за підтримки фонду ЮНІСЕФ, який також буде допомагати нам клеїти противибухову плівку на всі вікна в закладах загальної середньої освіти. Також ми отримали через Одеську обласну військову адміністрацію від фонду великі гігієнічні набори для закладів освіти. Наразі чекаємо ще одну партію допомоги у вигляді канцелярських наборів для учнів шкіл (категорія ВПО). Фонд допомагає не тільки школам, а й позашкільним закладам, зокрема клубу юних техніків «Чорноморець», який отримав 20 ноутбуків. Ми дуже тісно співпрацюємо з цим фондом, тому вдається отримувати на постійній основі гуманітарну допомогу, і дуже дякуємо за таку підтримку», – озвучила Олена Баранецька.

Стосовно ремонтів, цього літа планується провести їх в другій та третій школах, а також в третьому дитячому садку.

«Наразі ми завершуємо ремонт сховища в першій школі і розпочинаємо капітальний ремонт частини покрівлі в третій (над спортивною залою) і в третьому дитсадку. Ми ще плануємо ремонт укриття для учнів початкової четвертої школи, але ці роботи проводитимуться в ПРУ одного з житлових будинків, цим займається Фонд комунального майна. Крім того, планується ремонт в другій школі, там маємо намір облаштувати клас безпеки», – розповіла Олена Баранецька.

южненський ліцей №2

В Южненській громаді функціонуватимуть такі заклади освіти:

 • Ліцей №1 (початкова освіта; базова середня освіта; профільна середня освіта)
 • Комунальний опорний заклад загальної середньої освіти Ліцей №2 (початкова освіта;  базова середня освіта; профільна середня освіта).
 • Ліцей №3 «Авторська школа М.П. Гузика» (початкова освіта; базова середня освіта;  профільна середня освіта).
 • Ліцей №4 імені В’ячеслава Чорновола (початкова освіта; базова середня освіта; профільна середня освіта).
 • Сичавська гімназія (початкова освіта; базова середня освіта).
 • Новобілярська гімназія (дошкільна освіта; початкова освіта; базова середня освіта).
 • Ясла-садок №1 «Золота рибка» комбінованого типу (ясельні групи; дошкільні групи загального розвитку; логопедичні групи).
 • Ясла-садок №2 «Лелеченя» (ясельні групи; дошкільні групи загального розвитку).
 • Ясла-садок №3 «Веселка» комбінованого типу (ясельні групи; дошкільні групи загального розвитку; логопедична група; група для дітей з затримкою психічного розвитку).
 • Ясла-садок №4 «Казка» (ясельні групи; дошкільні групи загального розвитку).
 • Ясла-садок №5 «Теремок» комбінованого типу (ясельні групи; дошкільні групи загального розвитку; логопедичні групи).
 • Ясла-садок «Барвінок» в селі Сичавка (ясельні групи; дошкільні групи загального розвитку).
 • Заклад позашкільної освіти «Палац творчості дітей та юнацтва «Мрія» (хореографічне відділення; вокальне відділення; театр-студія; науково-дослідницьке відділення (гуртки Малої академії наук); декоративно-прикладне відділення).
 • Заклад позашкільної освіти «Клуб юних техніків «Чорноморець» (гуртки науково-технічного напрямку; гуртки художньо-естетичного напрямку).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.