Перерахунок пенсій у липні: кому додадуть від 100 до 1000 гривень

Без рубрики

У липні в Україні втретє за рік перерахують пенсії. Йдеться про заплановану індексацію на 19,7% пенсійних виплат держслужбовцям, працівникам органів місцевого самоврядування, народним депутатам та науковцям. Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус:

«Від 1 липня заплановано проведення індексації на 19,7% пенсій, призначених відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про статус народного депутата України”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”.

У липні підвищення пенсійних виплат насамперед торкнеться журналістів, науковців та посадовців. Розмір надбавок нараховуватиметься індивідуально. У середньому — від 100 гривень до 1000 гривень. Якщо ваші пенсійні виплати становлять 5076 гривень, то після липневого підвищення можуть зрости до 6076 гривень. Варто зазначити, що у березні цього року пройшла масштабна індексація пенсій та виплати збільшились на 19,7%. Тоді розмір підвищення був на рiвнi від 100 до 1500 гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Перерахунок пенсій у липні: кому додадуть від 100 до 1000 гривень

  1. Ну да, у депутатов са ые маленькие пенсии. Надо обязательно повысить. А то они бедные не доедают, не допивают.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.