В Южному на цьому тижні відбудеться засідання виконкому: на порядку денному близько 20 питань

Информ-панорама

В середу, 14 червня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Южненської міськради. На порядок денний винесено близько 20 питань. Члени виконкому планують погодити внесення змін та доповнень до міської Програми реформування і розвитку ЖКГ; Програми підготовки тероборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву, посилення заходів громадської безпеки. Також затвердять на 2023/2024 навчальний рік мережу закладів освіти нашої громади, фінансове управління при формуванні видатків місцевого бюджету на наступний рік для утримання закладів та установ освіти має передбачити асигнування згідно із затвердженою мережею у межах наявного фінансового ресурсу.

Планується затвердити Програму розвитку фізичної культури і спорту в Южненській громаді на 2024-2026 роки. Ця Програма вже діяла в нашій ОТГ, але в цьому році її термін реалізації завершується, тому є необхідність затвердження нової на наступні роки.

Основними напрямками даної Програми є:

  • розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту (участь у змаганнях та проведення навчально-тренувальних зборів серед спортсменів всіх вікових категорій тощо);
  • проведення фізкультурно-масових заходів серед населення;
  • матеріально-технічне забезпечення (ремонт існуючих спортивних об’єктів та будівництво нових; придбання спортивної форми та інвентарю);
  • підтримка спорту вищих досягнень (виплата стипендій);
  • підтримка і розвиток спортивної інфраструктури (збереження існуючої мережі спортивних споруд КНП «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп»).

Будуть внесені зміни до фінансових планів КП «Южтеплокомуненерго», Центру первинної медико-санітарної допомоги, міського бюро технічної інвентаризації, а також затверджені вже відкориговані фінплани КП «Южтранс» і КП «Екосервіс».

Одне з питань порядку денного стосуватиметься утворення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Южненської  міськради та затвердження його персонального складу. З цього питання доповідатиме начальниця управління соціальної політики Наталя Монастирська. Зазначений центр буде консультативно-дорадчим органом, який утворюється для підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема, внутрішньо переміщеним особам; ветеранам війни; особам з інвалідністю внаслідок війни; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; постраждалим учасникам Революції Гідності; членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та іншим постраждалим особам. Формою роботи Координаційного центру будуть засідання, що проводитимуться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на місяць.

Детальніше про результати засідання виконкому та прийняті рішення ми розкажемо в наших наступних матеріалах після 14 червня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.