Працівники порту Південний відвезли «гуманітарку» жителям Антонівки, що на Херсонщині

Информ-панорама

Розпач, жах і сила духу жителів Херсонської області. Саме це побачили портовики Південного, які приїхали допомогти пережити цю жахливу трагедію. Аби підтримати постраждалих людей, працівники ДП «МТП «Південний» привезли їм воду, продукти, генератори, фільтри для очищення води, газові балони, туристичні плитки, гігієнічні засоби, подовжувачі, які зробили самі, та інші необхідні речі. Про це 13 червня повідомили в пресслужбі порту.

«Портовики заздалегідь зʼясували, що саме необхідно постраждалим людям і привезли все, що вони просили. Допомога була роздана мешканцям Антонівки –  селища, що розташоване на березі Дніпра. Воно віддалене від Херсона, куди приїжджає багато волонтерів. Люди жили під окупацією без світла, газу і навіть води. Дякуємо всім, хто допомагає, хто своєю невтомною працею наближає перемогу. Адже у нашій єдності – сила й незламність українського народу!» – зазначили в пресслужбі порту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.