В Южному висадили більше 170 кущів хризантем: комунальники закликали не красти рослини (фото)

Городская хроника

Працівники комунального підприємства «Екосервіс» зранку 4 жовтня почали осінню висадку хризантем на площі Перемоги. Як повідомив Yuzhny.info директор КП Андрій Горівенко, місто прикрасять 177 кущами. Вартість квітів – 19 тисяч гривень. Вони були закуплені за кошти місцевого бюджету.

Майстер зеленого господарства КП Валентина Турлак розповіла, що хризантеми доставили в місто зранку, вони чотирьох кольорів. Квіти висадять не лише в центрі міста, а й в сквері кованих фігур. Каже, цей захід проводиться щорічно, але, на жаль, кожного року вандали або шкодять кущі, або ж крадуть їх, тому постійно є такі місця на клумбах, де видно наслідки дій правопорушників і їх потрібно заповнювати. Більше того, комунальники побоюються, що й після сьогоднішньої висадки рослин в місті знайдуться недобросовісні люди, які захочуть поцупити собі кущі, як це відбувається із разу в раз.

Нагадаємо, в 2020 році в Турецькому та Китайському скверах було вкрадено рослин на суму понад 100 тисяч гривень, тому хвилювання комунальників з цього приводу – небезпідставне. А минулого тижня кущі хризантем вирвали в Білоруському сквері.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному висадили більше 170 кущів хризантем: комунальники закликали не красти рослини (фото)

  1. Приватное цветочное хозяйство, вы серьезно? И по документам также написано?

  2. Кто краже рослини? Це питання . Кто ж įх краде? Нixто не знае. Дуже цiкаве питання……

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.