В Южненській ОТГ більшість шкіл не перейшла на «дистанційку» через погодні умови

Городская хроника

Через погодні умови керівництво управління освіти Южненської міськради рекомендувало школам нашої громади перейти з понеділка, 8 січня, на дистанційну форму навчання, але заклади освіти мають право самостійно вирішувати, в якому режимі організовувати навчальний процес. Як повідомила Yuzhny.info начальниця відділу освіти УО Світлана Алексєєва, в понеділок в очному форматі працюють всі школи, окрім Ліцею №4 імені В. Чорновола. Там за згодою батьків прийняли рішення сьогодні навчатись в режимі онлайн. В Ліцеї №3 учні ще перебувають на зимових канікулах, тому уроки в школі сьогодні не проводились.

Всі інші школи продовжують навчання очно. Як будуть працювати навчальні заклади у вівторок, 9 січня, буде залежати від погоди, однак в управлінні освіти радять в разі несприятливих погодних умов, залишитись вдома на онлайн-навчанні.

ОНОВЛЕНО: начальник Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив, що у звʼязку з прогнозованим погіршенням погодних умов, піклуючись про збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу, 9 і 10 січня школи Одещини переходять на дистанційний формат занять.

“Підписав відповідне розпорядження. Дитячі садки та школи працюватимуть у режимі чергових груп. Проте, шановні батьки, якщо маєте таку можливість – залиште дітей вдома. Всі ці рекомендації на період негоди. Про відновлення очного освітнього процесу буде повідомлено додатково. Прошу слідкувати за повідомленнями”, – написав Олег Кіпер.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южненській ОТГ більшість шкіл не перейшла на «дистанційку» через погодні умови

  1. Это бред какой-то, ВСЕ школы сегодня были на дистанционке! Даже отщипенцы.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.