В Южному затвердили фінплан лікарні: як фінансується медзаклад та на що спрямовує кошти

Городская хроника

Южненська міська лікарня в цьому році планує отримати бюджетних асигнувань у сумі 69,2 млн гривень. Зокрема, за договорами з Національною службою здоров’я України – 44,6 млн, кошти місцевого бюджету громади – 22,9 млн гривень (в межах програм). В Южному продовжать діяти такі місцеві програми:

  • Програма підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги Южненської ОТГ – 8,4 млн гривень;
  • Програма місцевих стимулів для працівників міської лікарні – 14,4 млн гривень.

Члени виконкому наприкінці 2023 року затвердили фінансовий план міської лікарні. В пояснювальній записці до проєкту рішення вказано, що на оплату праці персоналу передбачено 43,4 млн гривень: кошти місцевого бюджету – 11,8 млн гривень, за договорами НСЗУ – 31,1 млн гривень; кошти, отримані від інших операційних доходів –  404 400 гривень. Нарахування на оплату праці ЄСВ – 9,5 млн гривень.

На закупівлю предметів, обладнання та інвентарю передбачено 2,6 млн гривень (лабораторні реактиви, електротовари, канцелярські товари, паливно-мастильні та інше). На придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів передбачено близько 2 млн гривень (дезінфекційні засоби, плівки, лейкопластирі, бинти, шприци, лікарські засоби для стаціонарних відділень та інше). На продукти харчування планується витратити 1,8 млн гривень, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5,6 млн гривень, оплату інших послуг (техобслуговування і поточний ремонт медичного обладнання, послуги з діагностики та лабораторні аналізи, інше) – 2,9 млн гривень.

За кошти бюджету Южненської громади  на соціальне забезпечення (послуги з зубопротезування пільгової категорії громадян) передбачено 275 643 гривень. За договорами з НСЗУ на суму 800 тисяч гривень планується придбати ендоскоп для хірургічного відділення стаціонару, гінекологічне крісло та цистоскоп з фото- та відеофіксацією.

Южненська міська лікарня є комунальним некомерційним підприємством, очолює його Марія Горішна. Медичний заклад обслуговує 35 276 жителів нашої ОТГ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

7 thoughts on “В Южному затвердили фінплан лікарні: як фінансується медзаклад та на що спрямовує кошти

  1. Деньги идут на содержание бол ницы . Это оплата за свет, зарплаты, оплата за анализы , затраты за износ кроватей, закупку лампочек и до. Где статистика за лечение.? Кладбище растет из-за не вылеченных болезней. Свидетельства о смерти подтверждают у смертного болезнь. Сколько болезней вылечили. ? Что лечат? Скажите какие болезни вылечили в городе?. Гипертония …сколько людей вылечили. ? Что лечат?. Ставят диагноз гипертонии. Говорят это болезнь. Больница предназначена, чтобы лечить болезни. От гипертонии не лечат. И так любая болезнь. Тогда , что лечат? Симптомы , а не болезнь? Зачем врать, что лечат. Какой список болезней лечат? Они ничего не лечат. Брешут. Содержание и все. Чтоб врачам (людям)было за что существовать на земле.
    Запомните! Если не напишут количество вылеченных людей, то НИКОГО НЕ ЛЕЧАТ. 100% НЕ НАПИШУТ. ТАКИХ НЕТ. ТОГДА , ЧТО ЛЕЧАТ?. КОММЕНТЕРИЙ ОТ бога самого

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.