южненська міська рада

Ще один депутат Южненської міськради вирішив достроково припинити повноваження

Городская хроника

Депутатка від політичної партії «Сила людей» Інна Полякова надіслала заяву до Южненської міської ради про дострокове припинення своїх депутатських повноважень. Заяву підписано за допомогою додатку «Дія». Про це 27 травня повідомили на сторінці Южненської міської організації ПП «Сила людей» у Facebook, оприлюднивши текст заяви (орфографія автора збережена):

«Відповідно до п.2 ч.2 ст.5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» я, Полякова Інна Петрівна, депутат Южненської міської ради Одеського району Одеської області VIІІ скликання від Політичної партії «Сила Людей», заявляю про дострокове припинення повноважень депутата місцевої ради. Прошу підготувати відповідний проект рішення і на найближчій сесії Южненської міської ради розглянути дану заяву. Депутат Інна Полякова також звертається до своїх колег по депутатському корпусу з проханням підтримати її заяву та на найближчій сесії міської ради проголосувати за її задоволення. Право достроково припинити депутатські повноваження за власною ініціативою передбачено п.2 ч.2 ст.5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, і в цивілізованій правовій демократичній державі це право має бути реалізованим. Непідтримання цієї заяви на сесії депутат Полякова Інна буде вважати грубим порушенням її прав і свобод і стане підставою звернення до суду».

Сама Інна Полякова на свій сторінці у Facebook зазначила, що близько двох років проживає за кордоном, через позбавлення її можливості підключатися до сесій в режимі онлайн (відеозв’язок), останнім часом не бере участь у засіданнях депутатських комісій і, відповідно, сесій.

«Сподіваюся, що колеги – депутати Южненської міської ради, на найближчій сесії підтримають мою заяву. Немає жодних підстав для того, щоб цього не сталося. Я близько двох років проживаю за кордоном, через позбавлення можливості брати участь у онлайн сесіях, останнім часом не відвідую депутатських комісій і сесій, і наразі не виконую своїх депутатських повноважень. В списку партії «Сила Людей» є гідні кандидати, які здатні взяти на себе виконання депутатських повноважень і представляти інтереси наших виборців в місцевій раді», – написала Інна Полякова.

В теперішній час, окрім Інни Полякової, політичну партію «Сила Людей» в депутатському корпусі Южненської міськради представляють Ілля Юрченко та Анна Студнікова (остання перебуває за кордоном).

Нагадаємо, що Інна Полякова не єдиний депутат Южненської міськради, який виявив бажання достроково припинити повноваження. Серед таких представник політичної партії «НАШІ» Денис Щамбура, проте йому досі це зробити не вдалося. Міський обранець вже декілька разів звертався до свої колег, аби ті підтримали його рішення. В квітні 2021 року це питання до порядку денного не включили і, відповідно, воно розглянуто не було, в червні того ж року питання все-таки розглянули, але тоді більшість депутатів утрималась під час голосування з цього питання. Нещодавно, 4 травня цього року, ситуація повторилась (за – 7 голосів, проти – 0, утримались – 11).  Тоді Южненський міський голова Володимир Новацький озвучив, що поведінку більшості представників депутатського корпусу в ситуації з Щамбурою вважає неправильною. За його словами, якщо депутат хоче вийти з депкорпусу та скласти повноваження, то має на це право і його треба підтримати в такому рішенні. Новацький також озвучив, що Денис Щамбура може звернутися за вирішенням питання через суд.

Джерело фото Інни Полякової: https://www.facebook.com/sila.lyudey.yuzhne/photos .

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Ще один депутат Южненської міськради вирішив достроково припинити повноваження

  1. Саме так,понавозили сюди рашистського сміття вагонами тепер маємо зруйновані Україну та вбитих їх братами людей.Замість покаятись це падло ще гавкає на українців.

  2. Понавибирали до влади гірше гіршого ще й ті повтікали хто куди.А так дерла горло за узкій язик ця полякова чи на рашу виїхала?

  3. Абсолютно дутый(с помощью миг), пустой персонаж. Причем местное телевидение начинало пиарить ее примерно за пару лет до выборов. То она с наркоманией “боролась”(языком естественно), то с собаками уличными, то какую-то разметку малевала на велодорожках. Откуда деньги на все это у безработной, вероятно кормилась в различных фондах.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.