Вступ до лав ЗСУ за стандартами НАТО: у Міноборони розповіли, яких змін очікувати

Без рубрики

До Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ внесуть зміни. Зокрема, військовослужбовці призначатимуться на посади зі штатно-посадовими категоріями, які відповідають їх фактичним військовим званням. Про це інформує Міністерство оборони України. Як зазначається, зміни будуть чітко розмежовані і врегульовані норми проходження служби в мирний час і в особливий період.

“Будуть встановлені мінімальні і максимальні строки вислуги та перебування у військовому званні. Призначення на вищі посади відбуватиметься за рейтинговим принципом”, – кажуть у Мінооборони.

Крім того, відбудеться проведення ротації військовослужбовців на відповідних посадах з метою набуття ними необхідного досвіду. Особи, кандидатури яких двічі відхиляли від просування по службі, будуть рекомендовані до звільнення.
  
“В основі змін – стандарти кадрового менеджменту НАТО. Після розробки, погодження та розгляду КМУ проєкту змін до «Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ», його буде подано Главі держави для уведення в дію Указом Президента України.73410:07”, – резюмували в Міноборони.

Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.