В Южному депутат хоче достроково скласти повноваження, але йому це знову не вдалося

Информ-панорама

На засіданні сесії Южненської міськради 4 травня було розглянуто питання про дострокове припинення повноважень депутата Дениса Володимировича Щамбури (політична партія “НАШІ”) та його виключення зі складу комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ, яку він очолює.

Міський обранець вже не в перше звертається до свої колег, аби ті підтримали його рішення. В квітні 2021 року це питання до порядку денного не включили і, відповідно, воно розглянуто не було, в червні того ж року питання все-таки розглянули, але тоді більшість депутатів утрималась під час голосування з цього питання. Сьогодні  ситуація повторилась (за – 7 голосів, проти – 0, утримались – 11). Нагадаємо, раніше повідомлялось, що наступним після Щамбури у списку на те, щоб увійти до складу депутатського корпусу Южненської міськради – підприємець Олександр Георгієв.

Свою позицію щодо Дениса Щамбури прокоментував в інтерв’ю Yuzhny.info Віталій Розмеріца (партія «Батьківщина»). Сьогодні він був в числі тих міських обранців, який утримався під час голосування.

«Щамбура буквально декілька днів тому брав участь в депутатській комісії, яку він очолює. Він, коли йому потрібно – з’являється, коли не потрібно – його немає. Чесно кажучи, я ці ігри не розумію, тому від голосування з цього питання утримався. Він не може однозначно сказати, потрібно йому це депутатство чи ні», – пояснив Віталій Розмеріца.

віталій розмеріца

Южненський міський голова Володимир Новацький вважає, що поведінка більшості депутаів в ситуації з Щамбурою неправильна. За його словами, якщо депутат хоче вийти з депкорпусу та скласти повноваження, то має на це право і його треба підтримали в такому рішенні. Новацький в інтерв’ю Yuzhny.info озвучив, що Денис Щамбура може звернутися за вирішенням питання через суд.

«Він давно написав заяву, просить, щоб його відпустили. Можливо, в нього це пов’язано з сімейними обставинами, чи у зв’язку зі станом здоров’я. На мій погляд, людина має право скласти свої повноваження і вийти зі складу депутатського корпусу, але депутати не відпускають його. Наразі така законодавча база, що він самостійно не може це питання вирішити, тепер тільки через суд. Але ж навіщо це все ускладнювати, якщо можна просто піти назустріч своєму колезі, але знову ж таки тут більшість депутатів демонструє свою принциповість, доводить, хто є хто.  Я вважаю, що це неправильно. Зробили вже з Дениса Щамбури кріпака, доля якого залежить від інших. Він через це не зможе зараз виїхати за кордон, якщо захоче, бо він є депутатом, а скласти депутатські повноваження йому не дають. Зараз в суд може звернутись як він сам, так і та людина, яка йде наступною в списку після нього. Чесно кажучи, до засідання сесії це питання обговорювалось і більшість депутатів була налаштована на те, аби Дениса Щамбуру підтримати і відпустити. Тому я був здивований кінцевим рішенням в момент голосування. Парадоксально, що є такі питання, які вирішуються за ніч, от на всіх попередніх комісіях було одна позиція, але за одну ніч до сесії її змінюють, вже на ранок деякі депутати приймають інше рішення», – озвучив Володимир Новацький.

володимир новацький

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному депутат хоче достроково скласти повноваження, але йому це знову не вдалося

  1. Дуже правильно акцентовано увагу на прізвище особи, яка увійде до складу, в разі прийняття рішення. Дуже цікавий підприємець та волонтер Олександр Георгієв. Колишній держслужбовець, кандидат на посаду міського голови . Ох уж ці одесити )))

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.