В Южному підвищили виплати окремій категорії військовослужбовців

Информ-панорама

Депутати на засіданні сесії 4 травня одноголосно підтримали внесення змін та доповнень до міської Програми соціального захисту окремих категорій населення Южненської громади. Зміни передбачають підвищення одноразової матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям (ЗСУ, СБУ, МВС та інших формувань, визначених згідно з мобілізаційними планами). Розмір виплати з 20 тисяч змінено на 40 тисяч гривень (на одну особу).

Фінансовому управлінню міськради, яке очолює заступниця міського голови Людмила Паскаль, доручено передбачати кошти на реалізацію даної програми у разі наявності фінансового ресурсу. Контроль за виконанням даного рішення покладено на постійну комісію  з питань соціальної політики, освіти, молоді, спорту та фізичної культури (очолює Світлана Вишня) та на постійну комісію з питань бюджету, фінансово-економічної, інвестиційної політики та підприємництва (очолює Сергій Козак).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.