Мер Южного пояснив свою позицію щодо роботи секретаря міськради

Городская хроника

Одне з питань порядку денного XXX чергової сесії Южненської міськради, яка відбулась 4 травня, стосувалося дострокового припинення повноважень секретаря міськради Оксани Воротнікової (партія П.Порошенка «Європейська солідарність»). Це питання ініціював міський голова Володимир Новацький, його планувалося розглянути, але в результаті воно було зняте з порядку денного. Ми запитали очільника нашої громади, у зв’язку з чим він мав намір винести таку пропозицію на розгляд депутатів.

оксана воротнікова

В інтерв’ю Yuzhny.info Володимир Новацький відповів, що з самого початку співпраці з Оксаною Анатоліївною в них виникали непорозуміння. За його словами, вона злагоджено працювала з окремою групою депутатів, хоча її задача, як секретаря, бути в єдиній зв’язці та співпрацювати зі всіма міськими обранцями однаково. Він також нагадав, що Воротнікова була в числі тих представників депутатського корпусу, які вже неодноразово зривали сесію, попередньо не інформувавши про такі плани та причини такого рішення.

оксана воротнікова

«Питання це сьогодні було зняте. Видно, що це питання на сьогоднішній день не може бути вирішене, треба час, щоб воно назріло. В нас з Оксаною Воротніковою виникали проблеми щодо співпраці, був дискомфорт у спілкуванні та роботі. Я чесно сказав їй, що так як в нас виникають проблеми в роботі, я буду пропонувати, аби її зняли з посади. Було декілька днів обговорень, більшість депутатів була «за», але пройшла ніч і їхні думки змінилися», – озвучив Володимир Новацький. 

Міський голова також зазначив, що, як би це питання все ж таки сьогодні розглянули і з посади Воротнікову зняли, обирати на її місце шляхом голосування когось іншого найближчим часом не планувалося.

южненський міський голова

Нагадаємо, Оксана Воротнікова була обрана секретарем міськради 16 грудня 2020 року. Тоді за її кандидатуру проголосувала більшість новообраних депутатів шляхом проведення таємного голосування. Воно в той день проходило двічі, спочатку розглядалася запропонована міським головою кандидатура в особі Ігоря Чугуннікова (депутат від партії «Слуга народу», директор КП «ЮТКЕ»), проте він не набрав необхідної кількості голосів («за» – 9 голосів, «проти» – 12, утрималися – 4, не голосував – 1). Далі на голосування було висунуто кандидатуру Оксани Воротнікової. За неї тоді проголосувало 16 депутатів, проти – 6, утримався – 1.

Зазначимо, Воротнікова була в числі тих міських обранців, які в лютому цього року в період дії воєнного стану зірвали сесію, підтримавши своїх колег, які виїхали за кордон. Тоді більшість представників депутатського корпусу разом з секретаркою міської ради Воротніковою не захотіли відкривати сесію та приступати до роботи через те, що засідання мало відбутися в режимі офлайн (участь в голосуванні мали брати тільки ті, хто присутні в залі), тобто без підключення інших їхніх колег, які через свою відсутність раніше підключалися до засідань в режимі онлайн. В той день більшість депутатів написали звернення на ім’я міського голови з проханням забезпечити технічну можливість участі всіх відсутніх депутатів у засіданні сесії. На такі умови Володимир Новацький не пішов, тоді в лютому сесія так і не відбулась. Засідання провели на початку березня і за принципом фактичної присутності, як і наполягав мер.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

20 thoughts on “Мер Южного пояснив свою позицію щодо роботи секретаря міськради

 1. Вона запам’яталась тим, що після виборів потрапила в ДТП прямо біля мерії, де припаркувала своє недешеве авто чомусь не парковці, яка в них є, а в неположеному місці, де проводився ремонт дороги

 2. воротнікова сепарша.В перший день масштабного нападу була готова до здачі міста,виступила мовою вбивць замість державної.

  1. Воротнікова з першого дня нам з хлопцями допомагала їжею, обладнанням та генераторами. Тому сєпаршою її назвати може той хто явно з нею справ не має а чув від тітки з третього коліна родича. Тому не треба говорити те, чого не знаєте. Мер міста взагалі підтримує росію з 14 року. Чи не пам’ятаєте що він говорив про те що наша доля бути під крилом росії?

   1. Він не кращий.воротнікова на роботі,вона не допомагає,а виконує свої обов’язки і виконує паскудно.Як представник єс не бачить на кожному кроці невиконання головного захисту України виконання закону України про функціонування української мови як державної.Навпаки – всім нав’язується мова вбивць .В місті нема курсів державної мови,людям нав’язують мову вбивць всюди !Діти не володіють державною мовою.Це ганьба і поразка.

 3. Може Воротнікова не може знайти спільної мови де з ким із депутатів та мером, а от з простими людьми у неї це добре виходить. Уважна, чуйна людина!

  1. Серьезно?? Вы просто не сталкивались с ней близко. Одно дело гуманитарку за чужие деньги раздавать и бутеры нарезать на камеру, другое дело увидеть её в работе. Хамство, глупость, продажность этой дамы зашкаливает

   1. Це правда.А головне вона ненавидить Україну, як більшість тих хто пролізли до корита.

 4. Бедняжка мер, мамины корзиночка, дискомфорт он испытывает, ну так иди на пенсию, дружочек и не будет тебе никакого дискомфорта и враждебности.

 5. Вона досі двох слів українською зв’язати не може, слухати її виступи то знущання над людьми

  1. Вона ненавидить Україну. А представляє європейську солідарність (єс)яка працює в тій бригаді чужинців патріотом.Ще й ліпші подруги в неї макогонєнки.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.