Южненські школярі провели флешмоб, привітавши місто з 45-річчям (фото, відео)

Городская хроника

Зранку на подвір’ї Ліцею №3 «Авторська школа М.П. Гузика» учні молодших класів, одягнувши вишиванки, вишикувалися згідно з розставленими позначками, аби утворити цифру «45». Саме стільки років виповниться нашому місту 30 вересня. Школярі мали голосно озвучити привітання і помахати руками, піднявши очі догори. В центрі “живої” цифри старшокласниці тримали прапор, на якому вказаний девіз міста: “Сонце світить всім”. В небі над школою гудів квадракоптер міської студії телебачення, який знімав флешмоб зверху. Педагоги-організатори керували процесом та давали настанови учням і з даху Ліцею, і безпосередньо на подвір’ї закладу. Такі флешмоби напередодні Дня міста проходять в дитячих садках, школах, підприємствах та установах Южного.

Нагадаємо, колектив музею міста Южного долучився до флешмобу, підготувавши інсталяцію «Дзеркало історії». Працівники задіяли три дзеркала та більше сотні архівних фотографій з життя южненців. На кадрах – події міста в період з 1978 року (рік заснування міста) по 2023-й. А колектив Палацу культури «Дружба» презентував у фоє закладу тематичну інсталяцію під назвою «45». Артоб’єкт представляє собою дві цифри, виконані з дерево-стружкових плит, на них зображені ноти та скрипковий ключ. Фон інсталяції блискучий, аби створити атмосферу святкового дійства. Для цього також встановлено прожектори, щоб підсили цей ефект. За задумом, ця інсталяція мала бути динамічною і “рухатися”, тому в ПК задіяли вентилятори, завдяки яким підвісні конструкції обертаються навколо.

День міста відзначатиметься в цю суботу, 30 вересня. Зранку відбудеться офіційна частина заходу, а в другій половині дня відбудеться благодійний ярмарок, дитячі розваги, акція «Пакунок для військового», концерт творчих колективів Палацу культури, хода з прапорами.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненські школярі провели флешмоб, привітавши місто з 45-річчям (фото, відео)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.