В школах Южненської ОТГ на період воєнного стану ввели нову посаду для 1-4 класів

Городская хроника

На сесії 22 вересня депутати одноголосно погодили пропозицію управління освіти внести до штатних розписів шкіл Южненської громади на період дії воєнного стану посади «асистент вчителя» в 1-4 класах з очною формою навчання. Міський голова озвучив, що в декількох областях України таку посаду в закладах загальної середньої освіти вже ввели. В управлінні освіти, яке очолює заступниця міського голови Олена Баранецька, пояснили, що робиться це з метою створення належних безпечних та нешкідливих умов навчання, утримання і праці учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. Асистент вчителя буде здійснювати разом з основним вчителем освітній процес із унями 1-4 класів, а саме:

  • проводити уроки та інші навчальні заняття у закріпленому за ним класі, забезпечувати під час занять належний порядок і дисципліну;
  • за умови оголошення повітряної тривоги разом з основним вчителем  координувати дії учнів, супроводжувати їх до укриття, допомагати розмістити учнів, контролювати їх психологічний стан;
  • під час перерви організовувати дозвілля учнів класу в кабінеті чи рекреаційному приміщенні;
  • надавати батькам поради і рекомендації щодо підтримки освітньої діяльності учня за межами школи.

Депутати також розглянули питання щодо зміни найменуваннь комунального закладу загальної середньої освіти №1 та комунального закладу загальної середньої освіти «Авторська школа М.П.Гузика».  Зміни у законодавчій сфері вимагають приведення у відповідність до чинного законодавства найменувань та установчих документів цих закладів. Тепер перша школа стане ліцеєм №1, а третя – ліцеєм №3 «Авторська школа М.П.Гузика». Депутати також затвердили нові статути цих освітніх закладів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.