В Южному проходить шкільний етап виставки-акції «Ялинка» (фото)

Городская хроника

Виставка-акція «Ялинка» проводиться в навчальних закладах щорічно з метою формування в дітей дбайливого ставлення до природи, практичних умінь та навичок у виготовленні різдвяних композицій та задля розвитку творчих навичок в школярів. Цього тижня ми побували в Ліцеї №2, тут представлено більше сотні робіт. Як розповіла Yuzhny.info заступниця директора з виховної роботи Алла Стороженко, участь у виставці взяли учні молодших, середніх та старших класів. Міський етап виставки-акції проходить в двох номінаціях:

  • Новорічна композиція;
  • Український сувенір.

З усіх робіт треба буде обрати п’ять найкращих, які будуть представлені на обласній виставці. Діти в процесі створення поробок використовували різноманітні матеріали: кавові зерна, ватні диски та палички, макаронні вироби, коркові пробки, шишки, нитки, тощо.

Алла Стороженко: «В нас кожного року проходить виставка-акція «Ялинка». Школярі завжди з задоволенням беруть участь в такому, бо тут відбувається творча співпраця учня з батьками, бабусями та дідусями, тобто дитина створює поробку разом з сім’єю. Виставка проходить у двох номінаціях: «Новорічна композиція» (стилізована ялинка, новорічний вінок чи букет, подарунки), «Український сувенір» (сучасні дизайнерські вироби з елементами народних традицій та української символіки). На обласну виставку від кожної школи міста буде відібрано п’ять робіт. Щороку це для нас велика проблема, бо всі вироби дітей гарні та оригінальні, важко виділити всього п’ять з такої великої кількості виробів».

Вчителі зазначають, що така виставка-акція допомагає дітям збагатити власний досвід виконання робіт в різних техніках та з різних матеріалів, а також втілити свої творчі задуми.

Іван, учень 2 класу Ліцею №2: «Моя поробка називається «Зимова казка». В цьому будиночку живе Дід Мороз, він виготовляє подарунки для дітей і в новорічну ніч на санях прилітає до малят, поки вони сплять, кладе їм під ялинку сюрпризи. Сніговичок притрушує на землю сніжок, бо настала зима. Ось такий задум моєї поробки. Я робив разом з мамою».

Мелодія, учениця 1 класу Ліцею №2: «Я зобразила Святого Миколая, який ходить зі своїми друзями зайчатами від хатинки до хатинки та роздає подарунки. Я робила поробку разом з бабусею, спочатку намалювали малюнок, потім нанесли клей і почали викладати ниточками. Потім наклеїли штучний сніг та сніжинки».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.