Мер Южного зробив заяву щодо інформації, яка шириться навколо його персони

Информ-панорама

В міськраді 7 грудня відбулась церемонія нагородження працівників виконкому з нагоди професійного свята. Після цього міський голова Володимир Новацький звернувся до присутніх з заявою. Він озвучив, що в місті та його межами шириться інформація про те, що він, нібито, має намір залишити свою посаду і покинути громаду. Очільник Южненської ОТГ запевнив, що це плітки, які розповсюджуються навмисно. Зазначимо, що в залі сьогодні була відсутня секретарка міськради Оксана Воротнікова. Як пояснив Новацький, вона разом з декількома депутатами поїхала в Одеську районну військову адміністрацію. Міський голова припускає, що одне з питань, яке там буде обговорюватись южненською делегацією стосуватиметься його персони.

Володимир Новацький: «Губернатор (голова ОВА) в мене здивовано запитав: «Ви що залишаєте місто під час війни?». Тобто, ці плітки дійшли до керівництва області. Хочу заявити, що до наступних виборів я свою посаду не залишу, а далі вже люди вирішуватимуть, хто буде міським головою. 15 років мене хотів звідси звільнити Морозов, тепер три роки мене женуть вже інші артисти, які вийшли на арену. Не вони  мене обирали і не їм мене звільняти! Дай Бог їм коли-небудь набрати стільки голосів виборців, скільки я набираю на кожних виборах. Якщо вони набрали 10-12 голосів містян на цих виборах, то навіщо з таким пафосом заявляти про своє депутатство. 12 голосів! Хай спочатку за таких депутатів люди проголосують хоча б тисячею голосів, от тоді вже будемо «тягатися». Хочу звернутись до колег з закликом налаштуватись на плідну працю, бо триває війна, роботи багато і її треба виконувати сумлінно на благо жителів нашої громади».

Новацький вкотре наголосив, що зараз, в умовах воєнного стану, не на часі займатися політикою, адже в громаді є більш важливі питання і проблеми, які треба вирішувати.

Нагадаємо, публічне протистояння між міським головою та низкою депутатів і секретаркою міськради Воротніковою триває вже декілька місяців. Це можна спостерігати під час засідань виконкому та сесій. Нещодавно, 29 листопада, Володимир Новацький в ефірі каналу Южненського телебачення прокоментував політичну ситуацію в місті, в тому числі щодо збору підписів «ініціативної групи» жителів міста задля відкликання депутатів від партій «ОПЗЖ» та «НАШІ». Очільник громади тоді озвучив, що за цим процесом стоїть політична гра, аби виключити з депутатського корпусу та позбавити голосів не всіх депутатів від озвучених партій, як це подавалося в маси, а саме тих, які вийшли з коаліції «бізнесу», або ж взагалі в ній не значилися. З його слів, організатори цього процесу не планують позбавляти мандату всіх представників заборонених партій, а хочуть зробити це вибірково.

Його слова підтвердились на першому засіданні територіальної виборчої комісії, яке відбулось 1 грудня. На столі голови ТВК з дев’яти протоколів було лише чотири. Вони стосувалися не всіх депутатів від заборонених партій, як за те підписувались містяни 11 листопада, а тільки декількох: Володимира Сівака, Світлани Дінул, Дениса Щамбури та Андрія Горівенка. Протоколів по депутатам Олександру Гречкіну, Сергію Козаку, Вадиму Яблунівському, Олегу Тростяну, Валентині Дешко (перебуває за кордоном і участь в сесіях не бере) – не було і членами ТВК не розглядалися. Голова виборчої комісії Анатолій Мирончак тоді озвучив ЗМІ, що, дійсно, мав на руках тільки чотири протоколи, інші п’ять станом на 1 грудня не надійшли. З яких причин – не озвучив, проте повідомив, що ініціативній групі територіальна комісія дала термін надати їх до 4 грудня. Чи отримала їх ТВК та чи буде розглядати – стане відомо на наступному засіданні. Коли саме воно відбудеться поки що невідомо. Однак вже є люди, які відкликали свої підписи з цих дев’яти протоколів через те, що вважають, що ініціативна група, яка організувала збір підписів, ввела їх в оману. Серед тих, хто відмовився від свого підпису – волонтер Юрій Квочка. Він заявив, що весь цей процес виявився «розподілом влади». З трибуни під час засідання ТВК він також озвучив, що секретарка міськради Оксана Воротнікова (партія «ЄС») пояснила йому, що за інших п’ятьох депутатів, по яким були відсутні протоколи 1 грудня, вступилися пенсіонерки, які начебто «вибивали всі двері» в міськраді з проханням прибрати зі списку цих міських обранців і залишити їх в складі депутатського корпусу, зокрема мова йде про Гречкіна та Козака.

Нагадаємо, перший серйозний публічний конфлікт в депутатському корпусі стався 13 липня цього року. На сесії тоді депутати мали розглянути близько 70 питань щодо життєдіяльності Южненської громади. З самого початку засідання сталася сварка. Голова «земельної» комісії Олександр Гречкін вніс пропозицію включити до порядку денного низку додаткових «земельних» питань. Але міський голова тоді звернувся до нього і попросив публічно озвучити, кому належить одна з фірм («Рентьєр Інвест»), яка зокрема фігурує в питаннях, які той просив включити до порядку денного. Як виявилося, ця фірма належить депутату та секретарю «земельної» комісії Єгору Смирнову (партія «Батьківщина»), про що він особисто підтвердив під час засідання. Новацький тоді озвучив, що в більшості додаткових питань є зацікавленість депутата Смирнова. На тій сесії додаткові «земельні» питання до порядку денного не включили, після чого депутат Єгор Смирнов покинув сесійну залу. Але перейти до розгляду порядку денного вдалося не одразу, так як депутат від партії «Європейська солідарність» Максим Кушнір взяв слово і звинуватив міського голову в тиску на своїх колег і вкотре наголосив, що депутати (які не присутні в міськраді) мають право брати участь в засіданнях сесії онлайн (дистанційно).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

10 thoughts on “Мер Южного зробив заяву щодо інформації, яка шириться навколо його персони

 1. Да все прекрасно понимают откуда ветер. На кушнировском фокусе зато воротникова супер политик, а не секретарь.

 2. Так для этого фокус и состряпали, школьников понабирали, а те и рады стараться бабки отрабатывать и делать из кушнира спасителя бабушек-благотворителя, а из воротниковой мученицу-правдорубку. Соседка пошла получила раз выплаты ООНовские у кушнира, на второй раз попадая в категорию тех, кто может получить еще, будучи инвалидом была послана с предъявой, что ей уже выдали 17 тысяч!!! Соседка в легком афиге осталась, она таких денег в руках не держала, получила раз 4 тыс и всё, а они её выставили дурой, больше в ту контору кушнировскую не ходит.

  1. Ну так по их уровню жизни видно что мы все, каждый по сотне тысяч получили. Насчёт фокуса, так кто его читает. Да девочка ходит, снимает, остро пишет,молодчина, но резонанса ноль. Я например, к кушниру со своими проблемами не пойду. И к мэру не пойду. Я не верю больше никому.

   1. Открою вам тайну, но пишет заказные тексты на тему политики там совсем не та девочка. Она “лицо” этого сайта, но работу там делает несколько человек.
    А с резонансом у нас вообще редкий случай в городе, люди пассивные, мало чем сейчас их можна зацепить или удивить, у каждого свои проблемы, не до политики сейчас.

    1. Я читал этот фокус, резонанса там нет по 1 причине, все слишком очевидно. 90% текстов чистая заказуха про Воротникову, её бесконечные интервью и обращения о том ,что она борец за справедливость, про какой-то алкотестер, в который она дула, все её хотят подставить, прямо политик года… простите, но мне, как жителю города такие новости не нужны, кто куда дул, кто кого надул. В городе нет больше событий? Вся эта мышиная возня мне до одного места, пусть делят свое корыто, как хотят. Читателя держать за дурака не стоит, эту всю заказуху нужно хоть для приличия разбавлять какими-то стоящим материалами.

     1. Тем более, что мы то простые люди знаем, что наша полиция если захочет то вы будете пьяны в жопину.

 3. Що означає мають право дистанційно працювати? Як можна керувати громадою з телефона? Ніколи не йдіть на це.

  1. А как иначе получать зарплату с премией сидя дома и не вызывать подозрений ?
   Отличная штука между прочим, можно вывести предприятие в простой а “нужным людям” оформить работу удалённо с полной зарплатой и премией “по тихому”.

 4. Даааа. Дур*нь ты Квочка. Волонтер, люди уважать стали. Какого черта ты к казнокрадам полез??? Ленька тебе нужен? Ты же сам видишь как они безбожно воруют. Люди их ненавидят.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.