Для КП «Южводоканал» передбачили дотацію з бюджету понад 7 млн гривень

Городская хроника

Депутати на сесії 16 лютого підтримали внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку ЖКГ, а також зміни до бюджету на цей рік, які передбачають виділення з місцевої казни коштів на відшкодування різниці між затвердженим та економічно обґрунтованим тарифом на послуги з централізованого водовідведення для населення міста Южного. Мова йде про суму – 7 млн 25 тисяч гривень (на цей рік).

Тариф на послуги з централізованого водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері очищення стічної води, яке надає комунальному підприємству «Южводоканал» Одеський припортовий завод –  цьогоріч суттєво зросте, з 1 гривні до 10. Розглянувши листа від ОПЗ, враховуючи повну виробничу зупинку діяльності заводу під час воєнного стану, з метою запобігання погіршення екологічної ситуації на території Южненської громади та забезпечення безперебійної роботи очисних споруд, виконком 1 лютого прийняв рішення змінити тариф для КП «Южводоканал», аби підприємство здійснювало оплату за послуги з централізованого водовідведення ОПЗ у розмірі – 10 гривень за 1 куб. м без податку на додану вартість (12 гривень за 1 куб. м з податком).

Тоді директор КП Андрій Шестов повідомив, що новий тариф вступить в силу тільки після того, як буде відпрацьований механізм відшкодування різниці в тарифах для населення з місцевого бюджету та в разі, якщо депутати погодять виділення дотації. Оскільки це вже зроблено, то тариф вступить в силу з 1 березня поточного року. Зазначимо, що для комунальних підприємств, організацій та інших установ компенсація з міської казни не передбачається і вони відчують на собі таке підвищення вартості послуги на водовідведення.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Для КП «Южводоканал» передбачили дотацію з бюджету понад 7 млн гривень

  1. разве депутата-фронтовика Розмерицу не назначили директором водоканала?

  2. Мы платим за трубу, а Водоканал приватизировал трубы за которые получает от населения деньги? Или прокуратура должна в этом разобраться?

  3. Какой фронтовик Розмерица военкомате просидел потом жариным запахла в штаб переметнулся

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.