На українців чекає найхолодніша зима за останні десятиліття

Без рубрики

Жителям України необхідно підготуватися до зими, оскільки температура в приміщеннях буде нижче 20°C. Про це йдеться у заяві голови «Нафтогазу» Юрія Вітренка в інтерв’ю The Guardian. За його словами, температура в приміщеннях буде на рівні 17-18°C, що приблизно на чотири градуси нижче норми. При цьому сам опалювальний сезон почнеться пізніше і закінчиться раніше, ніж зазвичай. Вітренко також порадив українцям запастись теплим одягом і ковдрами на випадок, якщо температура на вулиці впаде до -10 градусів. Глава «Нафтогазу» підкреслив, що багато аспектів проведення опалювального сезону залежать від допомоги міжнародних партнерів, оскільки Україні потрібні кошти для імпорту газу.

«Без фінансової підтримки нам буде не вистачати газу, а це буде означати, що у нас будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми. Будуть відключення на великих ділянках», – підкреслив Вітренко.

Також він додав, що Україні необхідно закупити ще 2 млрд кубометрів газу, в іншому випадку «деякі домогосподарства не отримають достатньо тепла і буде дуже холодно». Нагадаємо, раніше в Кабміні заявляли, що в Україні підготовка до опалювального сезону йде відповідно до плану.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “На українців чекає найхолодніша зима за останні десятиліття

  1. Помнится раньше президент говорил, что Украина добывает достаточно газа для нормального прохождения отопительного сезона. А теперь “нищий ” Ветренко заявил что нужно бабло для закупки импортного газа! Кому верить?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.