Волонтери порту Південний доставили військовим четвертий реанімобіль

Информ-панорама

Портовські волонтери доставили для наших військових четвертий автомобіль швидкої допомоги. Про це повідомили в пресслужбі ДП «МТП «Південний», зазначивши, що придбати карету «швидкої» допомогли Борис Боднар та Василь Полонський. Транспорт укомплектований всім необхідним реанімаційним обладнанням, медичними засобами та новим УЗД апаратом. В межах співробітництва додатково доставлені ліки, термобілизна та набори для виживання. Значний обсяг роботи та її фінансування здійснили Олександр Олійник та Дмитро Жуков. Доставили реанімобіль зі Львова – Михайло Келембет та Яків Чайківський.

«Вже два роки портовські волонтери роблять все можливе, щоб підтримати нужденних цивільних громадян та Захисників України. Захоплюємося їхньою готовністю служити людям у найважчі часи, що символізує солідарність, милосердя та небайдужість», – говориться в повідомленні пресслужби порту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Волонтери порту Південний доставили військовим четвертий реанімобіль

  1. волнтеры за свои деньги купили ? Порт купил а эти доставили и порисовались на публику брава!

    1. аварія, ДТЕК вже працює над усуненням її наслідків. Світло пропало в частині будинків 4 мікрорайону.

  2. Не пойму, что за сарказм, порт купил, люди доставили, что в этом плохого. Да сфотографировались и что в этом плохого. Люди дело хорошее сделали, я уверен, что военные сказали спасибо и ёрничать в этом случае совсем не уместно.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.