“Зерновий коридор”: наступного тижня запрацює порт Південний

Информ-панорама

Наступного тижня в рамках  “зернової ініціативи” запрацює порт Південний. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм:

“Наступного тижня плануємо долучити до “зернової ініціативи” і порт Південний. Працюючий коридор з трьох портів – Одеса, Чорноморськ та Південий – дасть нам змогу протягом місяця вийти на 3 млн тонн експорту української агропродукції”.

На сьогодні з двох портів всього вийшло чотири судна – один з порту Одеса і три з порту Чорноморськ. Зазначається, що сьогодні вперше після 24 лютого в Україну зайшло судно під завантаження збіжжя – балкер FULMAR S під прапором Барбадосу завтра зайде до причалу  Чорноморська під завантаження кукурудзою.

Нагадаємо, 1 серпня з Одеси відчалило перше судно у рамках Стамбульських домовленостей про “зерновий коридор”, а за два дні представники Росії, України, Туреччини та ООН, що входять до складу Спільного координаційного центру в Стамбулі, завершили його інспекцію.

Джерело “Українська правда”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.