«Зернова ініціатива»: з порту Південний відправлено перше судно з продовольством

Информ-панорама

В ході реалізації «зернової ініціативи» вранці 8 серпня з порту Південний вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством – балкер SACURA прямує до Італії. Судно об’єдналося в караван із балкером ARIZONA, яке відправилось з порту «Чорноморськ» до Туреччини. На борту обох суден 60 тис. тонн агропродукції. Про це повідомили в пресслужбі АМПУ.

«Сьогодні до реалізації Ініціативи повноцінно залучено найбільший український порт – Південний. Таким чином усі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції. Наразі наша ціль – нарощування перевалки в портах. Протягом двох тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу. Працюємо з гарантами домовленостей, щоб «зерновий коридор» функціонував безперебійно і були дотримані усі безпекові вимоги до судноплавства», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі за пропозицією Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та Південний. Не враховуючи відправлених сьогодні балкерів, в рамках реалізації домовленостей з портів уже вийшло вісім суден з українською агроподукцією.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.