Виконком схвалив виділення фіндопомоги на декілька мільйонів КП «ЮТКЕ»

Информ-панорама

Враховуючи складну фінансову ситуацію на комунальному підприємстві теплових мереж «ЮТКЕ» (очолює Ігор Чугунников) в умовах воєнного стану та з метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2023/2024 років, члени виконкому 12 грудня схвалили надання фінансової підтримки шляхом компенсації обґрунтованих витрат вказаному КП на цей рік на суму 7 млн 623 тисячі 160 гривень. В наступному році планується виділити 13 млн гривень.

В управлінні ЖКГ пояснили, що фінансова підтримка надається КП «ЮТКЕ», враховуючи складну ситуацію на підприємстві та збиток, який утворився за 9 місяців поточного року. Причинами отримання КП збитку є невідповідність тарифів, які фактично застосовуються до споживачів; зріст заборгованості южненців за отримані послуги теплопостачання; відсутність відшкодування заборгованості з різниці в тарифах з державного бюджету. Підприємство веде постійну роботу з боржниками, проте в умовах воєнного стану в країні, наразі відсутні важелі для усунення збитковості.

Володимир Новацький, Южненський міський голова: «Я був в Києві, там доповідав керівник «Нафтогазу України», він озвучив, що держава не буде нічого компенсувати… Практично  по всій країні фінансову допомогу котельням надають місцеві бюджети. Ми в такій ситуації, коли люди просто не мають змоги платити за послуги «ЮТКЕ», зокрема працівники ОПЗ, які не отримують зарплату, та й в порту ситуація складна. Ми повинні компенсувати це з бюджету громади, іншого виходу немає, а якщо це не зробити, тоді місто може залишить без тепла».

Дане питання щодо виділення з місцевої казни фінансової допомоги буде ще винесене на розгляд депутатів на наступну сесію, яка запланована цього тижня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.