В Южному закупили більше сотні енергоефективних світильників: на яку суму та де встановлять

Городская хроника

Члени виконкому на засіданні 12 грудня проголосували за надання згоди управлінню житлово-комунального господарства на безоплатну передачу світлодіодних світильників для мереж зовнішнього освітлення на баланс КП «Екосервіс». З цього питання під час засідання доповідала Вікторія Куртяк, заступниця начальника фінансово-економічного відділу УЖКГ. З її слів, управління закупило 132 лампи. Загальна сума – 732 600 гривень.

Нові світильники працівники КП «Екосервіс» встановлять на території МІЗу та по вулиці Приморська, 5 (новобудови в II мікрорайоні міста). Про це в інтерв’ю Yuzhny.info повідомив заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий. Кількість світильників на мережах зовнішнього освітлення міста Южного складає 2 110 штук, з них світлодіодні – 1 978 штук, решта – 132 світильники з натрієвими лампами. Тобто більшість світильників Южного вже замінено на енергоефективні.

Дмитро Любівий: «Гарантійний термін нових світильників – сім років. Раніше був максимум п’ять років. Сьогодні на МІЗі старі лампи, які споживають великий об’єм електроенергії. Після того, як там встановлять світлодіодні лампи, енергоспоживання зменшиться на 60 відсотків. Це суттєва економія. Щодо Приморської, 5, справа в тому, що забудовники, коли проводили там освітлення, то встановили, на жаль, неенергоефективні світильники. Зараз ми вимушені проводити їхню заміну. Згідно з нашою міською програмою з енергоефективності, ми поетапно щороку купуємо партію світильників. Це в першу чергу питання економії бюджетних коштів і тому ці заходи дуже важливі. Декілька років тому ми замінили старі лампи на основних магістралях міста, нові світлодіодні дають сьогодні економію майже втричі. З 2019 року ми почали встановлювати їх у дворах будинків. Опори залишаються, будуть замінені тільки лампи».

В подальшому планується проводити заміну світильників на території Сичавського та Новобілярського старостинських округів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.