Від працівниці заводу – до майстрині краси: в Южному відкрилась б’юті-студія Галини Пустенко

Информ-панорама

Напередодні нового року, 8 грудня, в новобудовах по вулиці Іванова, 33 (Smart House) відкрилась студія краси. Її власниця – жителька нашого міста Галина Пустенко. В минулому – співробітниця Одеського припортового заводу, де пропрацювала 17 років, нині – майстриня б’юті-сфери. Жінка протягом декількох років плекала ідею відкрити власну справу та придбати комфортне гарне приміщення. На заваді стали спочатку епідемія коронавірусу, потім введення воєнного стану, через що процес затягнувся в часі. Проте наприкінці 2023 року майстриня все ж втілила задумане і розповіла нам свою історію успіху.

Галина Пустенко: «Я почала працювати в сфері краси в 2005 році, тоді надавала послуги манікюру/педикюру, пізніше навчилась також нарощувати вії. В той час я була в декретній відпустці. Починала я свою діяльність тоді, не маючи окремого приміщення, кабінет облаштувала вдома, як багато початківців. Звичайно, зарплата на ОПЗ була невеликою, хотілося мати додатковий заробіток, до того ж, я занурилась в сферу краси через величезний інтерес до цього, мені хотілося розвиватися в цьому напрямку. В 2018 році я вирішила розширити спектр своїх послуг, пройшла навчання з перманентного макіяжу. В мене вже була на той час своя клієнтська база. Тоді доводилося поєднувати основну роботу на заводі, чисельні курси (я пройшла близько 50) і роботу в сфері краси. Я хотіла розвиватися далі, відвідала виставку в столиці, де дізналася багато корисної інформації щодо лазерної епіляції, на той час я зібрала певну суму коштів і придбала  необхідний апарат в кредит, який через п’ять місяців виплатила. Мені було важливо, щоб обладнання було не китайського виробництва, а європейського. З ОПЗ я звільнилась в лютому 2019 року, бо основна робота забирала багато часу. Тоді я почала шукати приміщення для відкриття власної студії, придбала його і чекала, коли завершиться будівництво. На жаль, процес затягнувся в часі через коронавірус та повномасштабну війну».

В студії Галини Пустенко надаються такі послуги:

  • лазерна епіляція зони бікіні, ніг, підпашок, обличчя (як для жінок, так і для чоловіків);
  • лазерне омолодження обличчя;
  • перманентний макіяж губ, брів та міжвійної зони очей (стрілка);
  • видалення старого татуажу.

Галина Пустенко: «Перевага лазеру в тому, що він, на відміну від елос- та фотоепіляції, впливає тільки на волосся, тобто, під час лазерного випромінювання пошкоджується лише волосся, а ділянки шкіри (тканини) не страждають від надмірної кількості теплової енергії. Вже після першої процедури клієнт побачить ефект, в середньому потрібно пройти близько 11, але це не кожного місяця. Таку кількість процедур я пройшла за два роки. Процедура не болісна, є легке поколювання. Процес займає небагато часу: зона бікіні – 10 хвилин, ноги – 20 хвилин. Якщо робити одразу всі зони, це займе близько 40 хвилин. Також за допомогою лазеру можна омолодити шкіру обличчя, він впливає на колаген, тому дає ефект легкої підтяжки. Щодо перманентного макіяжу, я вже багато років використовую в роботі перевірені на практиці пігменти, які замовляю в свого постачальника. Процедура займає – 1-1,5 години (брови); 2-2,5 години (губи)».

Вартість послуг: епіляція зони підпашок – 250 , обличчя (підборіддя, над губою) – 100, бікіні – 700, ніг – 1 200 гривень. На першу процедуру в студії діє знижка мінус 50 відсотків. Також можна скористатися можливістю прийти на пробну процедуру, вона безкоштовна, людина може відвідати її задля ознайомлення з тим, як відбувається цей процес. Перманентний макіяж однієї зони обійдеться в 2 000 гривень, корекція – 1 000. Тут також можна придбати подарункові сертифікати на будь-яку послугу. Записатись на процедуру в студію Галини Пустенко можна за номером телефону: 063-117-36-46 або написавши через сторінку в Instagram – https://www.instagram.com/laser_galina_pustenko

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.