Фонд держмайна планує відновити велику приватизацію: у списку об’єктів – ОПЗ

Информ-панорама

Фонд держмайна у 2024 році планує виставити на продаж об’єкти великої приватизації, а також розпочати проведення аукціонів оренди земель сільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності. Про це повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль під час зустрічі з регіональним директором Інституту глобальних змін Тоні Блера (TBI) Ніколасом Дунаїсом 30 листопада, на якій обговорювались потенційні інвестиції в Україні та визначення напрямків співпраці між Фондом та TBІ. Голова Фонду детально ознайомив з інвестиційними можливостями, які розкриваються перед потенційними інвесторами.

«Наразі вже активно відбувається процес малої приватизації об’єктів, а найближчим часом плануємо виставити на ринок об’єкти великої приватизації зі стартовою вартістю від 250 млн гривень», – зазначив він.

За словами Коваля, велика приватизація, запланована на 2024 рік, передбачає виставлення на ринок таких активів, як Одеський припортовий завод, “Центренерго”, Об’єднана гірничо-хімічна компанія, “Українські енергетичні машини”, “Електроважмаш” та “Сумихімпром”. Також у 2024 році планується розпочати аукціони з оренди сільськогосподарських земель, що перебувають у державній власності.

“Ринок оренди землі повинен бути відкритим, а процес ренти має бути прозорим. Сьогодні час пошуку внутрішніх резервів держави”, – сказав голова Фонду держмайна.

Фото заводу: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “Фонд держмайна планує відновити велику приватизацію: у списку об’єктів – ОПЗ

 1. Производственные мощности есть.
  Зерно есть.
  Что еще нужно что бы производить отличную “микстуру от кашля” ?

 2. Пам’ятай чужинець, тут господар — українець!

  Тони Блер – бывший премьер-минист Британии

  Голова Фонду детально ознайомив…

  «… найближчим часом плануємо виставити на ринок об’єкти великої приватизації зі стартовою вартістю від 250 млн гривень», – зазначив він.

  7-09-2015г
  Премьер-министр Арсений Яценюк оценил Одесский припортовый завод в миллиард долларов. Об этом он заявил на заседании совета финансовой стабильности.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.