В Южному закуплять новорічні подарунки для закладів освіти та меблі для шкільного укриття

Городская хроника

На сайті електронних закупівель Prozorro в кінці листопада був оголошений тендер щодо закупівлі новорічних подарунків для дітей. Замовник – управління освіти Южненської міськради. Вартість продукції вказана 280 тисяч 375 гривень. Постачальник повинен буде до 20 грудня доставити солодощі в дитячі садки та школи нашої ОТГ.

Як розповіла під час засідання виконкому 29 листопада заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, в минулому році виникли труднощі в процесі оплати постачальнику цього товару з причини того, що в тендері було вказано «новорічні подарунки» і через казначейство таке найменування не пройшло. З її слів, цьогоріч в Програму розвитку освіти були внесені відповідні зміни, замість «новорічних подарунків» вказано «кондитерські вироби». Солодкі бокси отримають вихованці всіх дитсадків громади, а також учні 1-4 класів і 5-11 (але в старших класах тільки пільгова категорія школярів).

Олена Баранецька: «Зміни ми подавали виключно в межах нашої програми, тобто без додаткового фінансування з бюджету. Вони зокрема стосуються новорічних подарунків для дітей. У зв’язку з тим, що минулого року вони в нас в програмі значились, як «новорічні подарунки», то ми змогли сплатити за них тільки в травні, цьогоріч ми змінили назву».

Також окремим пунктом в Програму внесено захід: «Придбання меблів для захисної споруди цивільного захисту Ліцею №3» на суму 471 тисяча гривень. Цього року в школі за кошти дитячого фонду ООН «Юнісеф» було відремонтоване додаткове укриття, тому є необхідність придбати для цього сховища меблі. Планується закупити 467 одиниць: лавки та розкладені стільці. Олена Баранецька акцентувала увагу, що додаткових коштів з бюджету управління не просить, фінансування вказаних заходів (придбання солодких подарунків та меблів) буде здійснюватися в межах суми, яка була затверджена на цей рік в Програмі розвитку освіти.

Фото: сторінка дитсадка №5 у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному закуплять новорічні подарунки для закладів освіти та меблі для шкільного укриття

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.