Не вдвічі, а на на декілька копійок: в “Укренерго” спростували “сенсацію” про підвищення тарифів на електроенергію

Украина

Йдеться лише про мінімальне підвищення тарифу на транспортування магістральними мережами, стверджують в “Укренерго”. Ні про яке збільшення з 1 січня вартості електроенергії для бізнесу вдвічі мови взагалі немає. Про це заявив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі всеукраїнського телемарафону. За його словами, наразі йдеться про підвищення тарифу на транспортування магістральними мережами на декілька копійок, що складає приблизно 1,3-1,5% вартості електроенергії для бізнесу.

“Сенсація відміняється”, – наголосив він.

За словами Кудрицького,  на сьогодні кінцева ціна для більшості українських підприємств коливається в межах 5-6 гривень за кіловат-годину.

“І в цю ціну входить як ціна власне виробленої електроенергії на електростанціях, так і тариф на розподіл електроенергії мережами обленерго і тариф “Укренерго”, тобто тариф на передачу магістральними мережами”, – повідомив Кудрицький.

Нагадаємо, у ЗМІ почала поширюватися інформація, що із січня в Україні заплановано чергове підвищення цін на електроенергію. Плюс начебто піднімуть вартість диспетчерських послуг. Загальне подорожчання при цьому, мовляв, становитиме 107% порівняно з поточними цінами.

Джерело: zn.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.