Южненський посадовець у складі делегації зустрівся з очільником Мінюсту

Городская хроника

Заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков у складі робочої групи відвідав столицю, де зустрівся з міністром юстиції України Денисом Малюською. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що поки деталей щодо обговорюваних питань на цьому засіданні не розкриватиме. Заступник Южненського міського голови вкотре підкреслив, що такі зустрічі з представниками влади на вищому рівні є важливою складовою його роботи і кожна зустріч проводиться з метою зробити нашу громаду безпечнішою і комфортнішою для життя.

«Випадкових зустрічей не буває. Особливо, коли зустрічаються міністр юстиції Денис Малюська, начальник Одеської районної віськової адміністрації Юрій Крук, народний депутат Ігор Копитін та я. Деталей зустрічі не розкриватиму, лише скажу: усі ми заряджено та натхненно працюємо на нашу перемогу і подальшу відбудову України!»

– написав Леонід Нейков.

Нагадаємо, в ефірі загальнонаціонального марафону міністр юстиції Денис Малюська нещодавно заявив, коментуючи результати першої зустрічі міністрів юстиції країн-членів «Групи семи» (G7), що радикалізація ставлення до російської агресії проти України «буде лише збільшуватися».

«Єдиною темою було те, як найпотужніші країни світу повинні реагувати на російську агресію. Є абсолютне розуміння, що якщо є російська агресія і топчиновники залишаться непокараними, це буде провал. Можу сказати точно, що загальна психологічна атмосфера заходу і те, як до наших ідей ставляться міжнародні партнери, істотно змінилася протягом останніх кількох місяців. Навіть ті ідеї, які раніше нашим партнерам видавались вкрай радикальними, зараз їх сприйняття набагато краще», – зазначив очільник Мінюсту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.